Essenora

İstanbul Gaziosmanpaşa Küçükköy’de GOPAŞ işbirliği ile yapılan proje heyecanla ev sahipleriyle buluşacağı günü bekliyor.

Vialand’ın hemen yanında, güneşin engellemediği bir konumda yükselen proje, konut projeleri arasında yer alan Essenora, sosyal alanları ve konumuyla dikkatleri üzerinde topluyor.

Üç Ortak Girişim

Yimta İnşaat – Atik & Akın İnşaat ve Enga ortaklığında gerçekleştirilen proje 20.000 metrekarelik bir alan üzerinde kuruluyor. Türkiye’de inşa edilmiş ilk ve tek temalı park olma özelliği taşıyan VIALAND alışveriş ve eğlence merkezinin hemen yanında devam eden proje ayrıca konumu itibariyle özel okul ve hastanelere, Forum İstanbul ve birçok alışveriş merkezine toplu ulaşım ya da özel araçla kısa bir zamanda ulaşılabilecek bir mesafede bulunuyor.

Toplam 732 Konut

Proje 6 kule ve 5 teraslı bloktan oluşuyor. Daireler 1+1’den 4+1’e kadar farklı metrekarelerde çeşitlilik gösterebiliyor. Toplamda 732 konutun yer aldığı projenin Mart 2017’de teslim edilmesi planlanıyor.

Essenora Sosyal Olanakları

Essenora sahip olduğu sosyal olanlarla da dikkat çekiyor. 2 adet yüzme havuzu, fitness center, çocuk oyun alanları ve kreşler, kafeler, türk hamamı ve saunalar, buhar odası, spor aktiviteleri ve spor alanları, kapalı otopark ve çok amaçlı salonlara sahip olan proje ev sahiplerine yepyeni bir yaşam fırsatı sunuyor.

Merkezi Konum

Essenora merkezi bir konuma sahip olan Gaziosmanpaş / Küçükköy’de yer alması nedeniyle birçok merkezi noktaya da çok yakın. Maslak ve2 Levent’e 7 dakika içinde ulaşılabilirken Boğaziçi Köprüsüne 10 dakikada çıkılabiliyor. Taksime ise sadece 15 dakikalık bir mesafe uzaklıkta.

En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi

Projenin yönetim kurulu üyesi Necmettin Akkaya projeyle ilgili yaptığı yorumlarında Essenora’nın bugüne dek İstanbul’da yapılan en büyük merkezi kentsel dönüşüm projesi olduğunu vurguladı. Projenin amacının İstanbul’un merkezi bölümünde, bu şehre yakışır bir yaşam alanı oluşturarak insanları, daha konforlu ve daha yüksek yaşam standartlarına sahip ev sahipleri yapmak istediklerini anlatan Akkaya proje için Türkiye’de ruhsatı alınan ilk kentsel dönüşüm projesi olduğunu bu yüzden konut projeleri içerisinde büyük ses getirdiğini belirtti.

Türkiye genelinde gayrimenkul yatırımı yapmak, daire sahibi olmak için internet sitemizde yer alan projeler kategorisini ziyaret ederek güncel konut projeleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

2 × 5 =