Empire İncek Konut Projesi

Ankara’nın en hızlı gelişim gösteren bölgelerinden biri olan Gölbaşı İncek’te Özmen Konutları tarafından hayata geçirilen Empire İncek Projesi, tasarımında Mimar Cemil Yılmaz imzası taşıyor.

Yaklaşık olarak 3 bin metrekarelik bir arsa üzerinde yükselen bu proje, bir rezidans projesi olma özelliğine sahiptir. Yalnızca 1+1 konut seçeneği ile inşa edilen Empire İncek Rezidans Projesi 41 katlı tek bir rezidans olarak yükselirken, bu rezidans 15 ayrı tip plana sahip olan 243 adet konuttan meydana geliyor. Söz konusu olan bu konutların büyüklükleri ise 59 ile 130 metrekare arasında değişiklik gösterirken, bu konutlar ile sahiplerine ister konut olarak isterse home ofis olarak kullanılma imkânı sunuluyor.

Empire İncek Konut Projesi Ankara Gölbaşı’nda Yükseliyor!

Ankara Gölbaşı’nda konut projeleri kapsamında muhteşem ihtişamıyla yükselen bu proje, ayrıca sahip olduğu sosyal donatıları ile de yatırımcıların dikkatini üzerine çekmeyi başarıyor. Projede konut sahiplerinin her zevkine ve ihtiyacına uygun olarak tasarlanmış olan kapalı yüzme havuzu, Çocuk havuzu, spor salonu, açık otopark, çocuklara özel oyun alanları, fitness merkezi, tenis alanı, market, kuaför, cafe, Türk hamamı, sauna, yürüyüş parkurları, gibi sosyal hizmetler sunuluyor. Yine projenin güvenlikli ve 24 saat kamera kayıtları ile tam donanımlı güvenlik sistemlerine sahip olmasının yanı sıra göl manzarasına ve özel peyzaj alanlarına sahip olması da alıcılarını ayrıca cezp ediyor.

Mogan Gölü manzarasına sahip olan bu proje, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) ve TED Kolejinin çok yakınında olan bir mesafede konumlandırılıyor.

Özmen Konutları tarafından hayata geçirilen ve sahip olduğu mimari dizaynı sayesinde konut sahiplerine ferah ve konforlu bir yaşam alanı imkânı sunan Empire İncek Projesinin, 2018 yılının sonlarına doğru tamamlanıp alıcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.