Elmar Towers Konut Projesi

Ankara’nın her geçen gün daha fazla gelişim gösteren semtlerinden biri olan Çankaya’da yükselen Elmar Tower Projesi, bir Elmar Yapı projesidir.

28 bin 750 metrekarelik bir proje alanı üzerinde inşa edilen Elmar Tower konut projesi 803 adet konuttan meydana geliyor. Söz konusu konutların büyüklükleri 44 metrekare ile 137 metrekare arasında değişiklik gösterirken, daire tipleri ise 1+1 ve 2+1 şeklinde alıcılarına sunuluyor.

Sektörde adını duyurmuş olan Elmar Yapı imzasına sahip Elmar Towers Projesi, Ankara’da gerçekleştirilen konut projeleri arasında dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. İki adet rezidans şeklinde tasarlanıp yükselen Elmar Towers, 177 metre uzunluğu ile Başkent’in en yüksek rezidans projesi olma özelliğini taşıyor.

Elmar Tower Şehir Havasını Değiştirecek!

Ayrıca bu projede iki rezidans birleştirilerek Başkentlilere alışveriş ve yaşam merkezi sunmaya ve şehrin havasını değiştirmeye de hazırlanıyor. Açık olacak şekilde tasarlanan bu alışveriş yaşam merkezi sayesinde Ankaralılar için ferah ve eğlenceli bir alışveriş imkanı sunuluyor. Üstelik bu merkez ile büyük perakende zincirlerinden giyim mağazalarına varana kadar her türlü hizmet ve ihtiyacı projedeki konut sahiplerinin ve hatta tüm Ankaralıların ayakları altına seriliyor.

Tüm bunların yanı sıra sahip olduğu birçok sosyal donatı ile de projede konut sahibi olmak isteyenlerin kalbini fetih eden Elmar Towers, günün yorgunluğunu ve stresini atmanızı sağlayacak bir spa merkezine, tam donanımlı bir spor salonuna, açık ve ferah bir yüzme havuzuna, güneşlenebilmek için ayrı bir terasa ve yine günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilmeniz için Türk hamamına ev sahipliği yapıyor.

Yoğun bir yaşamın dinginliğini sunan bu proje ayrıca lokasyonu ile de büyük bir avantaj sağlıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

3 × two =