Denizli’de En Hızlı Değerlenen Proje; Aquacity

Sinpaş ortaklığı ile hayata geçirilen yepyeni ve modern bir proje Denizli’nin yükselen yıldızı olmaya aday. Teslimat ve tapuyu aynı anda ve hemen alabileceğiniz projede yaşam alanlarından beklenilen tüm özellikler elinizin altında. Aquacity Denizli projesi aynı zamanda şehrin ilklerine de ev sahipliği yapıyor. İçerisinde bulunan Aqua Mall alışveriş merkezinde sayısız ünlü marka şimdiden yerini ayırtmış durumda. Tam bir kompleks olarak sakinlerine muhteşem bir deneyim yaşatacak olan proje sadece oturmak için değil yatırım yapmak için de ideal bir seçim. Aynı zamanda kira getirisi de yatırım yapmak isteyenlerin yüzünü güldürecek kadar yüksek. Dinamiğini hiç kaybetmeyecek ve sürekli yenilen yüzü ile şehrin göz bebeği haline gelecek bu projede yerinizi almak için acele etmelisiniz.

Denizli’nin yükselen yıldızı

Denizli şehrinin tam kalbinde bir yalı keyfini yaşayabileceğiniz altın değerindeki fırsata uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz. Hep gidilmek istenen yerlerin ortasında ev konforunu doyasıya yaşayacağınız bu proje uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile bütçe dostu bir yatırım olarak da öne çıkıyor. Şehrin en prestijli projesi olarak lanse edilen ve hayatın yeşermeye başladığı bu yaşam merkezinde modernliği doğanın sakinleştirici renkleri arasında yaşayacaksınız. Mavi ve yeşilin muhteşem birlikteliğinden doğan Aquacity çocuklu aileler için de ideal bir konsept. Geniş yaşam alanları, bisiklet parkurları, dinlenme yerleri, oyun parkları, yüzme havuzu, görsel şölen vaat eden muhteşem peyzajı ve çok daha fazlası ile bu proje aranan bir lokasyonun tam ortasında yeni sakinlerini bekliyor. Denizli şehrinin muhteşem manzarasını zirveden izlemek isteyenler için mükemmel konumu ile göz dolduran proje alışveriş mağazalarının yanında yer almaktadır.

Büyük hayallerin gerçeğe dönüştüğü adres

İki yüz bin metre karenin üzerinde bir alana inşa edilen Aquacity Denizli projesinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri mevcut. Birinci etabında 904 dairenin bulunduğu proje bölgenin değerini de ciddi oranda arttırmış durumda. İlk etabın yarısından fazlasının bir ay gibi kısa bir sürede yeni sahiplerine teslim edilmesi de bunun en büyük kanıtı. İsminde yer alsa bile denize uzaklığı ile hep bir şeyleri eksik hisseden şehri su ile buluşturmayı hedefliyor. Yüzme havuzlarının yanında yapay gölleri ve bahçe evleri ile sadece şehrin değil bölgenin incisi olmaya aday Aquacity’de Aquacity’li olmak için sunulan fırsatları kaçırmayın.

İletişim BilgileriProje BilgileriProje Görselleri
 • İl / İlçe: Denizli / Denizli
 • Adres: İzmir Asfaltı Üzeri 5. km Adnan Menderes Bulvarı No: 185 (Eski EGS Park)/Denizli
 • Telefon: 444 19 74
 • Web site: http://www.aquacitydenizli.com.tr/
 • E-Mail: info@sinpas.com.tr
 • Yapımcı Firma: Sinpaş Yapı
 • Proje Tipi: Daire
 • Konut Sayısı: 1800
 • Arsa Alanı: 210721 m2
 • Konut Tipleri: 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 , 3,5+1
 • Metrekare Alanı: 72 – 241 m2
 • Teslim Tarihi: Hemen Teslim

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

five × 2 =