Delta Deluxe

Delta Şirketler Grubu’nun hayata geçirmiş olduğu konut projeleri arasında yer alan önemli bir proje de Delta Delux’tur.

15 bin metrekare alan üzerine inşaatı tamamlanan Delta Deluxe projesi, önemli özelliklere sahiptir. Proje içerisinde 975 adet konut bulunmaktadır. Bunun yanı sıra proje aynı zamanda 77 adet ticari hizmete de kapı açmaktadır.

Bu yönü ile karma proje olma özelliği taşıyan proje içerisinde Residence’nin yanı sıra Avm gibi önemli sosyal alanlarda yer almaktadır. Proje kapsamında aynı zamanda Hotel bulunması da çok fazla ziyaretçinin bina içerisinde yer alacağını ifade etmektedir. Hotel projesi ile dikkatleri çeken proje pek çok kişinin yaşamak isteyeceği alana sahiptir.

Delta Deluxe Projesinin Temel Özellikleri Nelerdir?

Pek çok kişinin yaşamak isteyeceği projelerden biri olan Delta Delux projesinin en önemli özelliklerinden biri de güvenlik önlemlerinin yoğun bir şekilde alınmış olmasıdır. Sitenin güvenlik kapsamı içerisinde yangın detektörü, çelik kapılar, otomatik yangın söndürme cihazlarının yanı sıra site aynı zamanda 24 saat son teknolojilerin kullanıldığı güvenlik kameraları ile de izlenmektedir.

Görüntülü interkom sistemi sayesinde güvenliğinizi iki katına çıkaran site içerisinde aynı zamanda kapalı otopark özelliği de vardır. Site içerisinde Avm ve Hotel olması nedeni ile 2 bin kapasiteli kapalı araç otoparkı yer almaktadır. Karma konut projeleri arasında dikkat çekici özelliğe sahip olan site aynı zamanda peyzaj alanında da özenli çalışmaları sağlamıştır. Site içerisinde temiz ve hoş bir görünümün yanı sıra mimari güzelliği de fark edebilirsiniz.

Site içerisinde pek çok farklı spor aktivitesine de ulaşmanız mümkün. Spor aktiviteleri arasında yürüyüş parkuru, basketbol sahası gibi alanlar yer almaktadır. Bunun yanı sıra kapalı spor salonları ve fitness center özelliği ile de konforu yaşatmaktadır. Site içerisinde özel olarak SPA merkezi, oyun merkezleri de yer almaktadır.

Türkiye genelinde gayrimenkul yatırımı yapmak, daire sahibi olmak için internet sitemizde yer alan projeler kategorisini ziyaret ederek güncel konut projeleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

one × four =