Dap Yapı İstMarina

DAP Yapı tarafından Kartal Sahili’nin hemen yanı başında yükseliyor olan İstanbul Marina Projesi, yaklaşık olarak 64 bin 502 metrekarelik bir arsa üzerine inşa edilen karma yaşam projesidir.

Emlak Konut GYO’nun Kartal’da yer alan bu arsası üzerine DAP Yapı tarafından inşa edilen İstMarina Projesi, 1463 adet konut ve 258 adet ticari alan ile Otel, Rezidans, Ofis ve konut bloklarından meydana geliyor.

Konut projeleri kapsamında hayata geçirilen bu projede 5 adet konut ve ofis bloklarının yanı sıra deniz manzarasına sahip bir alışveriş merkezi, özel bir hastane, özel bir okul, helikopter pisti, sinema salonları, restoran, park ve dini tesis alanları da yer alıyor. Kartal sahiline 500 metre yakınlığa konumlandırılmış olan İstanbul Marina Projesi, sahip olduğu hemen önünde yer alan marinası, deniz uçağı ve hızlı tren istasyonu sayesinde havadan karadan ve denizden ulaşımın mümkün olduğu bir konut projesidir.

İstMarina Projesine Ait Özellikler

İstanbul Marina Projesi’nde stüdyo daire, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olmak üzere geniş yelpazelere uzanan birbirinden farklı daire tipleri de yer alıyor.  Söz konusu olan bu dairelerin büyüklükleri ise stüdyo dairelerde 35 ile 130 metrekare arasında, 1+1’lerde 58 ile 131 metrekare arasında, 2+2’lerde 72 ile 350 metrekare arasında, 3+1’lerde 181 ile 250 metrekare arasında, 4+1’lerde 214 ile 336 metrekare arasında, 5+1’lerde ise 325 ile 709 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Ayrıca projede bulunan bu dairler deniz manzaralı, teras kullanımlı, dubleks ve loft seçenekleri ile karşımıza çıkıyor.

Eşi benzeri olmayan konseptinin yanında sosyal donatılarıyla da dikkatleri çeken İstMarina Projesi’nde, açık ve kapalı yüzme havuzları, spor salonları, saunalar, şok havuzu, buhar banyosu, Türk hamamı, spa ve fitness merkezleri, sağlık ve güzellik merkezleri de yer alıyor. Sunulan bu hizmetler sayesinde projede eğlenceli bir yaşam imkânı ortaya konuluyor.

2017 yılının aralık ayında teslim edilmesi planlanan İstanbul Marina Projesi’nde konut fiyatları ise 400 bin Türk Lirasından başlangıç göstererek, 6 milyon Türk Lirasına kadar yükseliyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.