Çukurova Balkon Konut Projesi

Çukurova Gayrimenkul, Anadolu yakasının yükselen ilçesi Kartal’da Çukurova Balkon Konut Projesi’ni hayata geçiriyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nın en önemli ilçelerinden biri olan Kartal’da hayata geçirilen Çukurova Balkon Projesi, konut projeleri kapsamında hayata geçirilen bir projedir. Çukurova Gayrimenkul tarafından gerçekleştirilen bu proje Soğanlık mevkisinde, toplamda 50 bin metrekarelik bir inşaat alanı üzerinde inşa ediliyor.

Biri 19, diğeri 20 katlı olmak üzeri 2 adet konuttan meydana gelen Çukurova Balkon Projesi’nde toplamda 261 adet daireye yer veriliyor. Bir oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon alternatifleri sunulan söz konusu bu dairelerin büyüklükleri ise 66 metrekare ile 273 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Ayrıca her biri en az bir adet balkona sahip olan bu dairelerin bahçe katında yer alanların 20 metrekarelik bahçe alanları ve bahçe çıkışları mevcut bulunuyorken bazı dairelerde ise 30 metrekarelik teras alanı mevcut bulunuyor.

Bölgede ki en prestijli konut projelerinden biri olan Çukurova Balkon Konut Projesi, sosyal olanakları bakımından da tüm dikkatleri üzerinde topluyor. 750 metrekarelik kapalı ve iki katlı olmak üzere bir sosyal tesise sahip olan bu projede, açık ve kapalı yüzme havuzlarına, açık alanda tenis kortuna, basketbol sahasına, spor ve fitness salonuna, saunaya, çocuk oyun alanı ve yüzme havuzuna, toplantı odalarına, kafeteryaya, çok amaçlı sahaya, barbekü alanına, hobi odasına ve daha birçok sosyal alana yer veriliyor.

Konumu açısından da bir hayli dikkat çeken proje, Kartal Adliyesi ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, İKEA’ya 600 metre ve bölgenin en önemli oksijen kaynağı olan Aydos Ormanı’na ise 2 dakikalık uzaklıkta yer alıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

5 × two =