Coordinat Bornova

İzmir’in Bornova ilçesinde DRC Grup tarafından inşa edilen Coordinat Bornova Projesi, konut projeleri kapsamında hayata geçirilen bir projedir.

Yaklaşık olarak 7 bin 555 metrekarelik bir proje alanı üzerine inşa edilen bu proje, 2 adet blok, 500 adet full eşyalı konut ve ticari birimlerden meydana geliyor.

Coordinat Bornova Projesi’nde yer verilen dairelerin tipleri 2 oda bir salon, 1 oda bir salon ve bir oda stüdyo daire olarak dizayn ediliyor. Yalnızca bir odalı olan 374 adet stüdyo dairelere B Blokta yer verilirken, bir oda bir salon olan 108 stüdyo daireye ve 2 oda bir salon olan 18 adet daireye de A Blokta yer veriliyor. Söz konusu olan bu dairelerin net olan metrekareleri ise 22 ile 70 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

İzmir’de bambaşka bir konsept ile yükselen Coordinat Bornova Projesi, hem oturum için hem de yatırım için uygun olarak tasarlanıyor. Yürüyüş parkurları, açılıp kapanabilen yüzme havuzu, fitness salonu, sinema, sauna, çocuklar için oyun alanları, kuaför ve cafeler gibi birçok sosyal donatıya ev sahipliği yapan projede ayrıca konut sahipleri için toplu taşıma imkânı da sağlanıyor.

Projenin en dikkat çekici özelliklerinden biri olan dairelerin full eşyalı olması daha çok yatırımcıları cezp ediyor. Otel konseptinde hizmet sunan bu proje, ankastre beyaz eşyası, merkezi ısıtma sistemi, ısı pay ölçeri ve güvenlikli bir yaşam alanı olması gibi özellikleri, yatırımcılara kira getirisi imkânı sağlıyor. Üstelik yatırımcılar, diledikleri takdirde DRC Grup işletmesine sahip oldukları konutu teslim ederek, konutlarını kira garantisi altına da alabiliyorlar.

İnşaat çalışmaları hızla devam eden Coordinat Bornova Projesi’nin 2018 yılının Haziran ayında tamamlanıp, alıcılarına anahtar teslimi yapılması planlanıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.