Bizimevler 6 Gökkuşağı Konutları Konut Projesi

İstanbul Avcılar’da İhlas Yapı; Bizimevler 6 Gökkuşağı Konutları konut projesini inşa ediyor.

İhlas Yapı tarafından hayata geçirilen Bizimevler 6 Gökkuşağı Konutları, İstanbul Avcılar’da Ispartakule mevkisinde hayat bulan bir projedir. Toplamda 120 dönümlük bir arsa üzerinde yükselen bu projede yaklaşık olarak bin 661 adet konuta yer veriliyor.

Bizimevler 6 Konut Projesi Daire Özellikleri

Söz konusu olan bu konutlar alıcılarına iki oda bir salon, üç oda bir salon, dört oda bir salon ve beş oda bir salon alternatifleri ile sunulurken, büyüklükleri ise 115 metrekare ile 305 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Bizimevler 6 Konut Projesi Sosyal Olanaklar

Tüm ince detaylar düşülmüş olan Bizimevler 6 Projesi göz alıcı bir tasarım imzası da taşıyor. Sosyal donatıları bakımında da bir hayli zengin olarak gerçekleştirilmiş olan bu projede basketbol, futbol, voleybol sahaları ve tenis kortuna, kapalı yüzme havuzuna, spa, pilates ve fitness salonlarına, yürüyüş parkurlarına, oyun parklarına ve sosyal tesislere yer veriliyor.

Ayrıca projede konut sahiplerinin tüm ihtiyaçları da göz önünde bulundurularak kuru temizleme, kuaför, bakkal, market, açık otopark, asansör ve kapalı otopark, resepsiyon gibi hizmetlere de yer veriliyor.

Konut projeleri kapsamında İhlas Yapı tarafından aynı bölgede hayata geçirmiş olduğu son projesi olan bu Bizimevler 6 Gökkuşağı Konutları bölgede yoğun ilgi görüyor. Bundaki en büyük pay ise projenin mimari tasarımı ve sahip olduğu lokasyonudur.

Bizimevler 6 Konut Projesi Konumu

Bizimevler 6 Projesi, tüm bağlantı yollarının da bitirildikten sonra yeni yapılmakta olan 3. Havaalanına 10, İkitelli Organize Sanayi Bölgesine, Kayaşehir’e ve Başakşehir’e 5’er dakikalık mesafede yer alacak olması ile de konut sahibi olmak isteyenlerin dikkatlerini üzerine çekmeyi başarıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

11 + seven =