Ayazma Emlak Konut

İstanbul’un batısında yer alan Başakşehir ilçesi dahilindeki Ayazma Bölgesi, şehrin en çok gelişim gösteren odak noktalarından biridir.

Güneyinden E – 5 Karayolu, kuzeyinden ise TEM Otoyolu bulunan Ayazma Bölgesinin batı sınırından ise kuzey – güney aksındaki Basın Ekspres Yolu bulunuyor. İşte tam böyle bir lokasyonda yer alan proje alanı üzerinde, Emlak Konut GYO tarafından muhteşem bir projeye imza atılıyor. Atatürk Olimpiyat Köyü ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesi arasında kalan bir proje alanı üzerinde hayata geçirilecek olan Ayazma Emlak Konut Projesi, bölgeye ayrı bir değer katmak üzere dizayn ediliyor.

Konut projeleri kapsamında hayat bulan Ayazma Emlak Konut Projesi, bir konut yerleşkesi olarak tasarlanmasıyla, zamanla unutulan ve konut sahipleri tarafından özlemi duyulmuş olan komşuluk ilişkilerini yeniden canlandırmayı vaat ediyor.  Bu proje ile yükselen bloklarda hem ortak kullanım alanları olarak hem de özel olarak teraslara yer verilirken, aynı zamanda hem açık, hem kapalı otoparkları, yine açık – kapalı spor alanları, çocuklar için oyun parkları, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, restoran ve cafe gibi alanlara yer verilerek, hem şehrin yoğun temposundan kaçış imkanı, hem de sevdikleriniz ile bir arada, günün yorgunluğunu atabilme imkanı sağlanıyor.

Sahip olduğu meydanlar, avlular, parklar, sokaklar, sosyal alanlar, peyzaj tasarımı, ağaçlar ile gerçekleştirilen doğal iklimlendirme çalışmaları, yapısal özellikleri, mahalle havasıyla konumlandırılan konut blokları, Ayazma Emlak Konutları’nı diğer konut projelerinden bir adım öne çıkarıyor.

Yaşamı bu denli zengin kılan Ayazma Emlak Konut Projesi, konut sahibi olmak isteyenleri adeta büyülüyor…

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.