Avrupa Konutları Başakşehir Konut Projesi

Artaş İnşaat tarafından Avrupa Konutları Başakşehir Projesi, Avrupa Yakası’nın mega kentlerinden biri olan Başakşehir Kayabaşı’nda hayata geçiriliyor.

Toplamda 882 ada, 1 parsel ve 72 bin 706 metrekarelik bir alan üzerinde yükselecek olan bu dev proje, 11 adet blokta yer verilen 941 daire ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz 27 adet dükkandan meydana geliyor. Projenin ilk etabında ise 603 adet konut ve 17 adet konuta yer veriliyor.

Avrupa Konutları Başakşehir Projesi’nde yer verilen bu 941 adet konut, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon seçenekleri ile alıcılarına sunuluyor. Her biri ayrı bir konfor ve rahatlık içeren bu konutların büyükleri ise 124 metrekare ile 277 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Megakent İstanbul’un yepyeni cazibe ve yaşam merkezi haline gelen Kayabaşı’nda, konut projeleri kapsamında hayata geçirilen Avrupa Konutları Başakşehir Projesi, modern mimarisiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Emlak Konut GYO güvencesiyle hayat bulan bu projede birçok sosyal donatıya da yer veriliyor. Öte yandan hem yeşili, hem de mavisiyle peyzaj alanlarına da oldukça önem verilen bu proje, bölge halkını büyüleyecek gibi görünüyor.

Tüm bunların yanı sıra Avrupa Konutları Başakşehir Projesi, sahip olduğu lokasyon bakımından da büyük avantaj sağlıyor. 9 ihtisas hastanesine sahip olan Sağlık Kent’e, Şehir Parkı’na ve Kent Meydanı’na komşu olmasının yanı sıra Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havaalanı bağlantı yoluna da yakın bir mesafede yer alıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.