Aqua Kavaklı

İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan Nihal İnşaat – Topçuğlu İnşaat – Akeme İnşaat ortaklığında yapılan Aqua Kavaklı projesi dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan Nihal İnşaat – Topçuğlu İnşaat – Akeme İnşaat ortaklığında yapılan proje dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Şehir merkezinde ve doğanın içinde yer alan 38.000 metrekarelik bir alana kurulu olan 850 konuttan 2+1 , 3+1, 3+1 dublex 4+1 dublex ve 5+1 dublex seçenekleri sunulurken ve ticari ünitesiyle de konumu ve tasarımıyla İstanbul’un en iddialı konut projeleri arasındadır.

Aqua Kavaklı Projenin Detayları Nelerdir?

Aqua Kavaklı Projesinde bloklar 5’er katlı olarak planlanmıştır. Toplu yaşam alanı sunan projede 2+1’den 5+1 dublekslere kadar farklı konut tipleri sunulurken 2+1’ler 120 metrekare, 3+1’ler 185 metrekare, 4+1 dubleksler 228 metrekare ve 5+1 dubleksler e 304 metrekare büyüklükte yapılmıştır. İki etaplı bu inşaat projesinde planlanan teslim tarihi ise Haziran ayı olarak planlanmaktadır.

Aqua Kavaklı Projenin Özellikleri

İstanbul’un gözde konut projeleri arasında yer alan Aqua Kavaklı Projesi’nde ailelere hitap eden bir konsept sunulmaktadır. Çocuk oyun alanları, fitness salonları, pilates salonları, 7/24 kameralı güvenlik ekipleri, sauna, hamam, yürüyüş parkurları ve kapalı otopark gibi özellikler bu projede yer alıyor.

Projenin Konumu ve Ulaşım Fırsatları

Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi’nde yer alan Aqua Kavaklı projesinin çevresinde Fatma Şensoy İlkokulu ve Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü yer alıyor. Merkezi konumda olan bu proje; E-5 karayoluna 7 dakika, TEM’e 9 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika, Avcılar İDO İskelesi’ne 9 dakika, Maslak’a 25 dakika, Taksim’e 35 dakika ve Marmaray’a da 22 dakika mesafede bulunuyor.

Şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzak, doğaya yakın ama ulaşımı da çok kolay olan konforlu bir yaşam alanını cömertçe sunan Aqua Kavaklı Projesi ile yakınında bulunan Marmara Park, Carrefour ve Media Markt gibi alışveriş merkezleri ile eğlenceyi ve keyifli bir yaşamı doyasıya yaşamanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Türkiye genelinde gayrimenkul yatırımı yapmak, daire sahibi olmak için internet sitemizde yer alan projeler kategorisini ziyaret ederek güncel konut projeleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

5 − 1 =