Akşan Yapı 35. Teras Projesi

Akşan Yapı 35. Teras Projesi

Akşan Yapı, İzmir’de şehre çok yakın lokasyonlu başlattığı 35. Teras Projesi ile konut sahibi olmak isteyen vatandaşlara cennet gibi konutlar sunuyor.

“Şehrin Yanıbaşında Doğanın Tam Ortasında Tek Katlı Bir Cennet!” ve “Sokağın Tadını Alanlar Teras’a Doyamayacaklar” sloganları ile Nif Dağı ve harika doğa manzarası ile birlikte 4 mevsim mutlu ve huzurlu bir hayat sundukları belirten Akşan Yapı yüzde 50’si peşin yüzde 50’si teslim anında ödeme avantajı ile müşterilerine 35. Teras Projesi ile konut imkanları sağlıyor.

35. Teras Projesi adını konutların 25 metrekarelik teraslarından almaktadır. Proje, İzmir Kemalpaşa – Çiniliköy mevkiinde yer alıp, konutların hepsi tek katlı yapılar halinde inşa edilmiştir. 182 metrekare brüt alana sahip 3+1 müstakil konutlardan oluşan 35. Teras Projesi 250 metrekarelik sosyal tesis ve açık yüzme alanlarından meydana gelmektedir.

Akşan Yapı, 35. Teras Projesindeki konutların yapımında çelik konstrüksiyonla yerden yukarı taşınmış akıllı temel sistemler kullanmıştır. Yerden yükseltilen akıllı temel sistem sayesinde konutların hem inşa süresi kısaltılmış hem de rüzgarları ve hava akımını kesmeyerek konutlar için doğal havalandırma sistemi uygulanmıştır. Doğaya hiçbir konuda zarar vermeyecek şekilde akıllık tasarım uygulaması ile inşa edilen 35. Teras Konutlarının yapımında bölge faunası korunup hiçbir ağaca zarar verilmeden yapılmıştır. Akşan Yapı, doğaya saygılı bir şekilde yaşam tasarlamayı hedeflediği görülmektedir. Ayrıca evin ısısı için ek enerji harcama yapılmaması için ısı izolasyonu kullanılan 35. Teras Projesinde Akşan Yapı ses yalıtımı ile de müşterilerine huzurlu bir yaşam alanı sunmaktadır.

35. Teras Projesinin Konumunun Avantajları Nelerdir?

35. Teras Konutları Kemalpaşa Merkeze 4 km, Bornova Ege Üniversitesi’ne 25 km, Torbalı Merkeze 50 km, Turgutlu Merkeze 30 km uzaklıkta olmasına ek olarak Ümran Baradan Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi ve Ülkü Hızal Anadolu Lisesi’ne 700 metre uzaklıkta bulunmaktadır. 35. Teras Konutları’ndan her yere otobüs ile ulaşım imkanı vardır. Ayrıca İzmir – İstanbul otoyolu bağlantı mesafesi 6 km ve Kemal Paşa Lojistik Köyü mesafesi 7 km’dir.

35. Teras Projesi İç Mekan

Akşan Yapı, 35. Teras Projesin, günümüzdeki evlerden farklı olarak mutfak, salon ve yemek bölümleri birleştirilerek tasarlamıştır. Ayrıca Akşan Yapı, Veranda ile bahçe arasında bağlantı kurarak vatandaşların içinde rahat bir şekilde hareket etmesi için geniş bir kullanım alanı tasarlanmıştır.

Konut sahibi olmak ve konut kredilerinden faydalanmak için internet sitemizdeki güncel krediler kategorimize bakabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.