TOKİ 2019 TOKİ İzmir Projeleri Başvuru Tarihleri ve İletişim

2019 TOKİ İzmir Projeleri Başvuru Tarihleri ve İletişim

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, kamu devlet bünyesinde faaliyet gösteren ve aralıksız bir şekilde alt gelir grubundaki aileler adına konut üretimi gerçekleştiren bir kuruluştur. Kurulduğu günden bu yana ülke genelinde pek çok durumu olmayan pek çok aile için kiradan kurtulup kendi evinde yaşama imkanı sunan TOKİ, bu doğrultuda çalışmalarına devam etmektedir. 2019 TOKİ İzmir Projeleri de bu kapsamda inşa edilen projeler arasında yer almaktadır.

2019 TOKİ İzmir Projeleri

Toplu Konut İdaresi, 2023 hedefi olan 1 milyon 200 bin konut üretimi doğrultusunda ülkenin hemen hemen her noktasında çalışmalarını sürdürmektedir. Bu kapsamda 2019 TOKİ İzmir Projelerini de hayata geçiren ya da çalışmalarına başlayan İdare, bu projeler ile inşa etmiş olduğu TOKİ evleri sayesinde vatandaşlara kira ödercesine ev sahibi olabilme imkanı tanımaktadır.

TOKİ’nin bu yıl için hedeflemiş olduğu İzmir projeleri ise; Karşıyaka Örnekköy, Konak Uzundere, İzmir Tire, İzmir Buca Tınaztepe, Mavişehir Kaynak Geliştirme Projesi, Urla Afet Konutları, İzmir Gaziemir Projesi, Bayındır Kentsel Dönüşüm Projesi, Serferihisar Projesi, Menemen Asırlık Projesi, İzmir Çiğli Projesi, Çeşme Reisdere Projesi, Ödemiş Zeytinlik Mahallesi ve bunun gibi projelerdir. Bu projelerden bazıları inşaat aşamasında olurken, bazıları ise tamamlanmış durumda.

2019 TOKİ İzmir Başvuru Tarihleri

İzmir’de yaşamını sürdüren dar ve orta gelirli vatandaşların TOKİ’nin konut projelerinden ev sahibi olabilmesi için 2019 TOKİ İzmir başvuru tarihlerini takip etmesi gerekmektedir. Toplu Konut İdaresi genellikle satışa çıkarmış olduğu projelerinin başvuru tarihlerini resmi internet sitesi üzerinden ilan etmektedir. Bu sayede vatandaşlar başvuru dönemlerini takip edebilmekte ve ev sahibi olmak istediği proje için vaktinde 2019 TOKİ başvuru işlemini gerçekleştirebilmektedir.

2019 TOKİ İzmir İletişim

Toplu Konut İdaresi, İzmir’de hayata geçirdiği ya da geçireceği projeler ile alakalı olarak ayrıca 2019 TOKİ İzmir iletişim kanalları üzerinden hizmet vermektedir. Bu numaralar üzerinden görevliler ile iletişime geçen her vatandaş, İzmir’deki projeler hakkında bilgi alabileceği gibi, tüm Türkiye’deki projeler hakkında da bilgi edinebilmekte ya da sahip oldukları konutlar ile alakalı şikayet, talep ve önerilerde bulunabilmektedir. Vatandaşların kullanımına sunulan 2019 TOKİ İzmir iletişim numara 444 85 64’tür.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 + four =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,460BeğenenlerBeğen
3TakipçilerTakip Et
9,167TakipçilerTakip Et
176TakipçilerTakip Et
1,771TakipçilerTakip Et