TOKİ 2018 TOKİ Ankara Projeleri ve Başvuru

2018 TOKİ Ankara Projeleri ve Başvuru

2018 TOKİ Ankara Projeleri, 2018 TOKİ Ankara Projeleri Başvurusu, 2018 TOKİ Başvuru Şartları, Dar Gelirli, Orta Gelirli Aileler için Konutlar!

TOKİ, Türkiye’de dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapabilmek adına konut üretimi ve bunun ile beraber çeşitli projeler üreten bir kamu kuruluşudur. Türkiye’nin hemen hemen her bir köşesinde binlerce konut projesine imza atan bu kuruluş, 2018 TOKİ Ankara Projeleri de hayata geçirmiş ve geçirmektedir.

2018 TOKİ Ankara Projeleri

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 2018 yılının başından bu yana başkentte pek çok proje hayata geçirirken, binlerce aileyi de ev sahibi yaptı. 2018 Ankara TOKİ projelerine örnek gösterilecek olursa, TOKİ’nin resmi internet sitesinde yer alan en güncel projeleri; Ankara Kahramankazan Alt ve Orta Gelir Grubu Projeleri, Nallıhan Projesi, Turkuaz Vadisi, Mamak Gülseren Mahallesi 3. Etap 1. Bölge Alt Gelir Projesi, Mamak Gülseren Mahallesi 3. Etap 2. Bölge Alt Gelir Grubu Projesi, Yapracık Projesi, Kuzeykent Projesi, Sincan Saraycık 1. Bölge 1. Etap Projesi, İncek 2. Etap, Gölbaşı İncek 2. Etap TOKİ Evleri gibi projelerdir.

2018 TOKİ Ankara Projeleri Başvurusu

TOKİ tarafından bu yıl Ankara’da hayata geçirilen bu projelerin bazılarında başvuru süreci tamamlanıp teslimler gerçekleştirilirken, bazılarında ise başvuru süreci yeni başlamakta ya da süreç devam etmektedir. 2018 TOKİ Ankara Başvuru işlemi gerçekleştirilebilecek projeler; Kahramankazan Alt ve Orta Gelir Projeleri, Turkuaz Vadisi, Mamak Gülseren 3. Etap 2. Bölge Orta Gelir Grubu, Yapracık, Kuzeykent, Mamak Altıağaç Karaağaç 1. Etap, Sincan Saraycık 1. Bölge 1. Etap, Gülseren 3. Etap 1. Bölge, İncek 2. Etap ve bahsi geçen diğer projelerdir.

2018 TOKİ Ankara Başvuru süreçleri bu projelerde devam ederken, Gölbaşı İncek 2. Etap, Kuzeykent gibi projeler de ise konut teslim süreçleri devam etmektedir.

2018 TOKİ Başvuru Şartları

2018 TOKİ başvuru şartları, öncelikle TOKİ’den ev sahibi olmak isteyen vatandaşların T. C. Vatandaşı olması, projenin olduğu il ya da ilçede 1 yıldan fazla ikamet ediyor olması, 25 yaşını doldurmuş olması, hane gelirinin aylık 4 bin 500 TL olması, İstanbul’daki ailelerin ise 4 bin 800 TL olması gerekmektedir. Bunlar dışında 2018 TOKİ başvuru şartları engelliler için yüzde 40 engel raporu olması, şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile dul ve yetimlerin proje ilinde en az 3 yıldır ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

three × 2 =

5,321BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
180TakipçilerTakip Et
1,637TakipçilerTakip Et