Ziraat’ten Emeklilere Özel İhtiyaç ve Konut Kredisi Kampanyaları!

Ziraat Bankası, emeklilere özel ihtiyaç ve konut kredisi paketleri sunuyor. Piyasadaki faiz oranlarının altında faiz oranları uygulayan banka, kişiye özel ödeme planlarıyla emeklilere destek oluyor. Detaylı bilgi edinmek için yazının sonundaki bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası, emeklilere özel ihtiyaç ve konut kredisi imkanları sağlıyor. Maaşlara uygun ödeme planları ve avantajlı faiz oranlarıyla sunulan kredi paketiyle banka emekli vatandaşlara destek oluyor.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi Paketi

Ziraat Bankası emeklilere özel kredi kampanyaları sunuyor. Bu kampanyalar ihtiyaç ve konut kredisi olmak üzere 2 tanedir. İhtiyaç kredisi 36 ay vadeye kadar, konut kredisi ise 120 ay vadeye kadar olmaktadır. Her iki kredinin temin edilmesinde de cüzi miktarda dosya masrafı temin ediliyor. Dosya masrafı kredi tutarının en fazla binde beşi kadar oluyor. Bu ödeme binde beşten fazla olmuyor.

Ziraat Bankası emekli ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 2,27’den başlıyor. Emekli konut kredisi faiz oranları ise yüzde 1,98 olarak belirlenmiştir. Kredi faiz oranları kişiden kişiye değişkenlik gösterebiliyor.

Ziraat Bankası emekli kredisi başvuruları banka şubelerinden yapılıyor. Başvuru esnasında kişilerin sadece nüfus cüzdanlarını getirmesi yeterli oluyor.

Ziraat Bankası Emekli Kredi Paketi Ödeme Planları

İhtiyaç kredisi paketinden 36 ay vadeli 20 bin TL temin edildiğinde %2,27 faizle taksit tutarı 878,74 TL’ye tekabül ediyor. Yıllık maliyet oranı ise %38,6177’dir.

Konut kredisi paketinden 120 ay vadeli 100 bin TL temin edildiğinde %1,98 faizle taksit tutarı 2 bin 188 TL oluyor. Yıllık maliyet oranı ise %26,9454’tür.

Not: Ziraat Emekli kredi paketinden sadece maaşını Ziraat Bankası’ndan temin edenler yararlanabiliyor.
Detaylı Bilgi için: https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/krediler/kredi-paketleri/emeklinin-artisi-kredi-paketi

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here