Gündem Vera Plus Konut Projesi

Vera Plus Konut Projesi

Vera Plus konut projesi, Şal İnşaat tarafından Adana'nın Seyhan ilçesinde inşa edilmekte.

Vera Plus konut projesi, Şal İnşaat tarafından Adana’nın Seyhan ilçesinde inşa edilmekte.

Şal İnşaat tarafından hayat geçirilen Vera Plus Projesi, Adana’nın Seyhan ilçesinde inşa ediliyor. Toplamda 4 bin 500 metrekarelik bir proje alanı üzerinde yükselen bu proje 74 adet konuttan meydana geliyor.

Vera Plus Konut Projesi Genel Özellikleri

Vera Plus Projesi’nde yer verilen bu 74 adet konut 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edilirken, söz konusu olan bu konutların büyüklükleri ise 190 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Adana’da hayata geçirilen konut projeleri arasında sahip olduğu mimarisi, peyzajı, lokasyonu ve sosyal olanakları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Vera Plus Projesi, projede konut sahibi olmak isteyenlere yalnızda bir konuttan daha fazlasını sunuyor. Projedeki konut sahiplerini monoton bir yaşantıdan kurtaran bu proje, sahip olduğu hijyenik yüzme havuzu ile her an sizlere bir tatil havası yaşatıyor. Ayrıca bu proje, konut sahiplerine özel olarak yapılan spor salonları sayesinde de sağlığınızı en az sizin kadar düşündüğünü ispat ediyor.

Konum Özellikleri

Öte yandan beton yığını halini almış olan şehirde sahip olduğu yemyeşil peyzaj mimarisi ile konut sahiplerinin ayağına doğayı ve temiz havayı seren Vera Plus Projesi, birçok sosyal donatıya da ev sahipliği yapıyor. Çocuklarınız da en az sizin kadar düşünülen bu projede onlar için özel olarak tasarlanmış oyun alanları, sizler için yapılmış açık yüzme havuzu, sizin ve aileniz için sağlanan sosyal tesis, basketbol sahası, yürüyüş parkuru ve fiteness salonu gibi birçok alan bu projede yer alıyor.

Lokasyon açısından da hayatınızı oldukça kolaylaştıracak bir konumda yer alan bu proje, kısaca sizin için artılarla dolu bir yaşam alanı sunuyor.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,437BeğenenlerBeğen
9,072TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,740TakipçilerTakip Et