Gündem The Kayseri Forum Residence Konut Projesi

The Kayseri Forum Residence Konut Projesi
T

YDA Group ve ASR Gayrimenkul, ortak bir proje ile The Kayseri Forum Residence konut projesini hayata geçiriyor.

YDA Group ve ASR Gayrimenkul, ortak bir proje ile The Kayseri Forum Residence konut projesini hayata geçiriyor.

YDA Group ve ASR Gayrimenkul şirketlerinin iş ortaklığı neticesinde hayata geçirilen The Kayseri Forum Residence, yaklaşık olarak 12 bin 500 metrekarelik bir arazi üzerinde inşa ediliyor. 24 katlı olmak üzere 2 adet blok şeklinde yükselen bu projede toplamda 168 adet konuta yer veriliyor.

The Kayseri Forum Residence Özellikleri

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde rezidans projesi olarak hayat bulan The Kayseri Forum Residences Projesi’ndeki tüm daireler 4 oda 1 salon şeklinde alıcılarına sunulurken, söz konusu bu dairelerin büyüklükleri ise 230 metrekare olarak dizayn ediliyor.

The Kayseri Forum Residence Sosyal Donatılar

Sahip olduğu Erciyes Dağı manzarası ile dikkatleri üzerine çeken ve Kayseri’deki konut projeleri arasında ön plana çıkan bu proje, bölgenin en gözde projesi olmaya aday gösteriliyor. Sosyal donatıları bakımından da oldukça zengin bir şekilde tasarlanan The Kayseri Forum Reisidences Projesi’nde, her bir konut için 3 araçlık otopark ve kiler, 2 adet Türk hamamı, 2 adet sauna, 2 adet yarı olimpik özellikte yüzme havuzu, 2 adet fitness center, çocuklara özel ayrı bir yüzme havuzu, jakuzi, hem çocuklar hem de gençler için tasarlanmış olan oyun alanları, bir adet cep sineması, dinlenme salonu ve çok amaçlı spor salonlarına yer veriliyor. Bunun yanı sıra projede konut sahiplerinin her türlü ihtiyaçları düşünülerek 300 kişi kapasiteli bir mescide, lobiye ve 9 bin 300 metrekarelik yeşil bir alana da yer veriliyor.

Kayseri’ye yepyeni bir değer kazandıracak olan bu projede her daire Erciyes manzarasına sahip olurken, aynı zamanda Forum AVM’nin hemen yanı başında konumlandırılıyor.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

eleven + fifteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,471BeğenenlerBeğen
3TakipçilerTakip Et
9,230TakipçilerTakip Et
176TakipçilerTakip Et
1,784TakipçilerTakip Et