Körfez Dream Villas Projesi

Körfez Dream Villas Projesi, Fethiye Ölüdeniz’de 7381 m2 alan üzerinde 180.00 – 205.00 m2 aralığında, 15 daire olacak şekilde inşa edilmiştir ve Fethiye Ölüdeniz Plajına toplu taşımayla 15 dakika mesafededir.

Konut projeleri konusunda uzmanlaşmış, Körfez Dizayn & Yapı İnşaat farkı ve güvencesiyle Körfez Dream Villas konut projesi son kullanıcıya ulaşmaktadır.

Doğanın içinde, stres ve gürültüden uzak bir yaşam sürmek için biçilmiş kaftan olan Körfez Dream Villas konutları, sahiplerine huzurlu, güvenli ve sosyal bir hayat vaad ediyor. Bu projede her türlü güvenlik ve konfor detayları ele alınarak, yaşanılası bir alan ortaya çıkarılmıştır. Açık otopark, açık yüzme havuzu, sosyal tesis, Fitness salonu, hidrofor ve uydu alt yapısıyla, bahçesi ve parkıyla öne çıkan projenin daha bir çok özelliği bulunmaktadır. Huzur, konfor, güvenlik ve doğa. Hepsi Körfez Dream Villas konutların bir arada.

Üst Düzey Güvenlik

Kapalı devre video koruma sistemiyle korunan projede; güvenlik kameraları, güvenlik girişi, konut güvenliği, çelik kapı ve 24 saat güvenlik mevcuttur. Artık konut alırken en çok dikkat edilen noktalardan birisi güvenliğin ne kadar etkin şekilde sağlanabildiğidir. Körfez Dream Villas konutlarında 7/24 güvenliğiniz sağlayacak yetkinlik ve ekipmanlar mevcuttur. Körfez Dream Villas konutlarında gözünüz arkada kalmadan huzur içinde yaşayabilirsiniz.

Körfez Dizayn & Yapı İnşaat Kalitesi

Körfez Haritacılık ve İnşaat Ltd. Şti. 1982 yılında, Körfez Harita Mühendislik Bürosu olarak hizmete başlamış olup, 1983 yılında limited şirkete dönüşmüştür. İnternet sitesi üzerinden ücretsiz danışmanlık hizmeti de bulunan Körfez İnşaat, konut yapımında olduğu kadar, Ticari inşaat alanında da çok başarılı projelere imza atmıştır. Konut projeleri alanında özellikle bahsetmiş olduğumuz Ölüdeniz, Göcek, Kalkan Kaş bölgelerinde pek çok projeye imza atarak, hem ekonomiye katkıda bulunmuştur, hem de kaliteli hizmetin öncüsü olmuştur.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.