G Marin Konut Projesi

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde, Mar Yapı G Marin konut projesini inşa ediyor.

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde, Mar Yapı G Marin konut projesini inşa ediyor.

Mar Yapı’nın Kocaeli’nin Darıca ilçesi Bayramoğlu mevkisinde hayata geçirmiş olduğu G Marin Projesi, toplamda 35 bin metrekarelik bir arsa üzerinde inşa ediliyor.

G Marin Konut Projesi Özellikleri

İki etap olacak şekilde tasarlanarak toplamda 556 adet konuttan meydana gelen bu projede konut sahibi olmak isteyen alıcılar için stüdyo daire, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve dubleks tarzı daire seçenekleri sunuluyor. Söz konusu dairelerin büyüklükleri ise 41 metrekareden başlangıç göstererek 193 metrekareye kadar yükseliyor.

Mar Yapı’nın Basın Ekspress haricinde yer alan ilk projesi olma niteliğine sahip olan bu G Marin Projesi, sosyal donatıları bakımında bir hayli zengin bir donanımı sahip. Hem açık hem de kapalı olmak üzere 2 adet yüzme havuzu dinlenme odası, bilardo masası, yürüyüş parkuru, fitness ve pilates salonu, sauna, oyun parkı, sosyal tesis ve restoran – cafe gibi birçok sosyal aktivite için imkan sağlanan bu proje ayrıca tam donanımlı güvenlik sistemleri ile de konut sahibi olmak isteyenler avantaj sahibi de oluyor.

İlgili:  Carpe Diem Villaları Projesi

G Marin Konut Projesi Konumu

Konut projeleri kapsamında Türkiye’nin en önemli sanayi bölgelerine yakın bir konumda hayat bulan bu proje, ayrıca Sabiha Gökçen Havaalanına 13 dakikalık, Tuzla İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi) Denizcilik Fakültesi’ne 10 dakikalık, TEM Otoyoluna 5, E-5 Karayoluna 3 dakikalık uzaklıkta yer almasıyla ve Bayramoğlu Marine Projesi ile beraber Marmaray – Hızlı Tren hattına komşu mesafede yer alması ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Dairelerin hemen anahtar teslim durumunda olduğu bu G Marin Projesi’nde konutlar alıcılarını bekliyor.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.