Konut Projeleri Evora Denizli Konut Projesi

Evora Denizli Konut Projesi

Denizli Merkezefendi’de Teknik Yapı tarafından yepyeni bir proje hayata geçiriliyor.

Emlak Konut GYO ile beraber iş ortaklığı neticesinde hayata geçirilen ve Evora Denizli adı verilerek karma proje olarak tasarlanan bu proje 2’si ticaret, 2’si eğitim ve 6’sı konut olmak üzere 10 ayrı parselden meydana geliyor.

İstanbul’da hayata geçirdiği konut projeleri ile sektörde nam salmış olan Teknik Yapı, bu defa da Denizli’de ses getirmeye hazırlanıyor. 115 dönümlük bir arazi üzerin yükselen ve toplamda 5 bin kişilik yaşam alana sahip olan bin 500 özel tasarımlı dairesi ile Evora Denizli Projesi, Denizli’nin yeni gözdesi olacak gibi görünüyor…

Merkezefendi bölgesine dinamizm katmak üzere tasarlanmış olan bu projede birçok daire alternatifleri sunuluyor. 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon alternatifleri ile alıcılarına sunulan dairelerin büyüklükleri brüt ölçüde 84,37 metrekare ile 201,06 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Evora Denizli Projesi, doğa ile iç içe tasarlanmış olan mimarisi ve evre dostu olan çok fonksiyonlu konut, eğitim, ticaret ve rekreasyon fonksiyonlarına bünyesinde yer veriyor. Tüm temel ve sosyal ihtiyaçları da karşılayabilecek nitelikte tasarlanmış olan bu projede ayrıca süs havuzu, yürüyüş parkurları, tabiat parkı, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor kulübü ve biyolojik gölet gibi sınırsız birçok sosyal donatıya da yer veriliyor.

İnşaatı hala devam etmekte olan projenin teslim tarihi ise 2019 Mayıs olduğu söyleniyor…

Avatar
Meltem Canalanhttps://gayrimenkuleks.com/
Meltem Canalan - Emlak, Ekonomi ve Bankalar kategorileri haber editörü

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

17 − 5 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,386BeğenenlerBeğen
8,925TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,726TakipçilerTakip Et