Eren Suites Rezidans Konut Projesi

Ömer Bayram İnşaat, Adana'nın Çukurova ilçesinde Eren Suites Rezidans konut projesini inşa ediyor.

Ömer Bayram İnşaat, Adana’nın Çukurova ilçesinde Eren Suites Rezidans konut projesini inşa ediyor.

İnşaat sektöründe Adana’nın önde gelen isimlerinden biri olan Ömer Bayram İnşaat tarafından hayata geçirilen Eren Suites Rezidans Projesi, toplamda 2 bin 100 metrekarelik bir arsa üzerinde yükseliyor.

Söz konusu bu projede daireler yalnızca 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon tipinde tasarlanırken, her bir katta toplamda 3 adet daireye yer veriliyor. 1 oda 1 salon tipinde suit olan daireler 100 metrekare, 2 oda 1 salon tipinde suit ve ebeveyn banyosu bulunan daireler ise 130 metrekare olacak şekilde dizayn ediliyor.

Projeye Ait Genel Özellikler

Adana’nın Çukurova ilçesinde hayata geçirilen bu proje, bölgenin en önemli muhitlerinden biri olan Turgut Özal Bulvarı üzerinde inşa ediliyor. Bölgede yer alan diğer konut projeleri arasında farklı konsepti ve mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken Eren Suites Rezidans Projesi, Adana’ya bambaşka bir konut anlayışı getirmeye hazırlanıyor. Ayrıca proje, tek bir blok halinde rezidans projesi olarak hayat buluyor.

İlgili:  Carpe Diem Villaları Projesi

Toplamda 27 adet konuta yer verilen bu projede ayrıca, elektrik kesintisi yaşanması durumunda ortak alanlardan başka tüm konut sahiplerinin olası ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte jeneratör, çevre duvarı ve peyzajı gerçekleştirilmiş olan bahçe, birçok kamelya, çocuklara özel oyun parkı ve kilit parke döşenmiş olan açık bir otoparka yer veriliyor.

Eren Suites Rezidans Konumu

Lokasyon bakımından oldukça avantajlı konumda yer alan Eren Suites Rezidans Projesi, Özel Mediline Hastanesi, Adana Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Özel Avrupa Hospital Hastanesi gibi sağlık kuruluşlarına, İlknur Kara Koleji, İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi gibi eğitim kurumlarına, Boğalar AVM ve M1 Merkez Adana AVM gibi alışveriş merkezlerine yakın bir mesafede yer alıyor.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.