GayrimenkulEks

Amasra Bulut Kent

Amasra Bulut Kent

8 bin metrekare proje alanına sahip olan site birbirinden farklı lüksleri bir araya getirmiştir.

Konut projeleri arasında Bartın’da özel bir anlamı olan projenin içerisinde bulunan dairelerin metrekare alanları 70- 260 arasındadır. Amasra’da inşa edilen Bulut Kent sitesi, sağlam zemin üzerine kurulmuş olan sitede güvenlik önlemlerine de özel bir alan ayrılmıştır. 24 saat teknolojik alanda gelişmiş kameralar ile izlenen sitede güvenliğiniz her zaman ön planda olacaktır.

Bartın’ın Yeni Gözdesi: Amasra Bulut Kent Projesi

Güvenli çelik kapı sistemi ve görüntülü interkom sistemlerine sahip sitede aynı zamanda girişte güvenlik de bulunmaktadır. Sitenin teknik özellikleri arasında fiber internet altyapısı, merkezi sıcak su sistemi, doğalgaz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra site içerisinde 24 saat hizmet veren teknik servis hizmeti de yer almaktadır. Böylece teknik bir sorun ile karşılaşıldığı durumlarda anında müdahale etme imkanı da bulunuyor. Site içerisinde aynı zamanda jeneratör bulunduğundan dolayı olası elektrik problemlerinde de sıkıntı yaşamamanız göz önünde bulundurulmuştur.

Sitenin Sosyal İmkanları Nelerdir?

Bartın Amasra’da konut projeleri arasında yer alan Amasra Bulut Kent projesi içerisinde sosyalleşmek için de zaman bulabilirsiniz. Site içerisinde çocukların eğlenceli vakit geçirmesi için oyun parkı vardır. Çocuklarınızın güvenli bir site içerisinde eğlenmesi anne ve babaların en çok tercih ettiği alanlardan biridir.

Güvenliğe olduğu kadar çevre temizliğine de önem verilen site içerisinde bir adet yüzme havuzu da bulunmaktadır. Yüzme havuzunun temizliği yetkili görevliler tarafından düzenli olarak yapılmakta ayrıca sitede kullanılan peyzaj düzenlemeleri ile de yakından ilgilenilmektedir. Yalnızca site içerisinde değil dairelerde de kullanılan sağlam malzemeler ve işçilik ile oldukça şık bir görüntü sağlamaktadır. İşçilik alanında dikkatleri çeken projede ev sahibi olmak için yetkili kişiler ile iletişime geçebilir, hazırlanmış örnek dairelere bakabilirsiniz.

Türkiye genelinde gayrimenkul yatırımı yapmak, daire sahibi olmak için internet sitemizde yer alan projeler kategorisini ziyaret ederek güncel konut projeleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Benzer:  Konut Kredisi Faizlerinde Koridor Rüzgârları Esiyor
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Bina İzin Belgelerinde Daire Sayısında Artış Görüldü!
Konut Üreticilerinin Yeni Gözdesi Pendik Oldu!
Doğu Karadeniz Arap Yatırımcıların Gözdesi Oldu!
İstanbul’da Kentsel Dönüşüm Sürüyor! Hangi Hastaneler Dönüştürülüyor?
Ayda 2.000 Lira Taksitle Konut Satın Alma İmkanı!
Başkan Tarih Verdi! TOKİ Açık Artırma Yöntemi ile Konut Satışı Yapıyor!
İnşaat Ruhsatlarında Önemli Düzenlemeyi İçeren Paket TBMM’de Kabul Edildi!
İnşaat Sektöründe Konutzede Sayısı giderek Artacak!
REIDIN Açıkladı! Kiralık ve Satılık Konutlarda En Çok Artış Hangi Şehirlerde Oldu?
Müteahhitler Konutta Yeni KDV İndirimi İstiyor!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ