Ziraat Bankası Masrafsız Konut Kredisi! 50.000 TL Kredi!

Ziraat Bankası Masrafsız Konut Kredisi! 50.000 TL Kredi!

Ziraat Bankası, ev almak isteyenlere özel kredi kampanyası düzenledi.

Ziraat Bankası masrafsız konut kredisi kampanyası düzenledi. Faiz oranları, vade süresi ve başvuru süreci ile ilgili tüm detaylar haberimizde..

Ziraat Bankası Masrafsız Konut Kredisi

  • Ziraat Bankası masrafsız konut kredisi faiz oranları yüzde 1,18’den başlamaktadır. Faiz oranları düzenlenen konut kredisi ödeme planlarına göre değişkenlik göstermektedir.
  • 2 farklı türde ödeme imkanı sağlanmaktadır. Bunlar; her ay eşit tutarlarda ödeme ve 3 ayda bir eşit tutarlarda ödeme. Müşterilerin gelir durumlarına göre ödeme planları düzenlenmektedir.
  • 3-36 ay arasındaki vadelerde yüzde 1,13 oranında, 37-120 ay arasında vadelerde yüzde 1,18 oranında faiz uygulanmaktadır.

Önemli: Söz konusu faiz oranları Ziraat Bankası masrafsız konut kredisi kampanyası içindir. Diğer kredi türlerinde farklı faizler uygulanmaktadır.

[irp posts=”7357″ name=”Ayda 616 TL Taksitle Kefilsiz Konut Kredisi Garanti Bankası’ndan!”]
  • Masrafsız kredi sadece ev alımlarında kullanılmamaktadır. Eğer başka bir bankadan konut kredisi alıyorsanız ve kredini Ziraat’e taşımak istiyorsanız Transfer Konut Kredisi kapsamında ya da ev inşaat halindeyse İnşaat Tamamlama Kredisi kapsamında da aynı imkanlar sağlanmaktadır.
  • Azami kredi vadesi 120 ay (10 yıl) olarak belirlenmiştir. 10 yıldan fazla kredi vadesi uzatılmamaktadır.
  • Satın alınacak evin ekspertiz raporu çıkartılmaktadır. Ekspertiz raporundaki değerin yüzde 80’i kadar kredi veren Ziraat Bankası, evi de rehin almaktadır. Rehin ödemeler bittiğinde kaldırılıp, kredi için teminat istenmemektedir. Ancak kredi değerlendirme sonrasında teminat istenebilmektedir.
  • Banka tüm müşterilerinin konut kredisi kullanımı esnasında hayat ve konut sigortası ile DASK yaptırmalarını zorunlu tutmaktadır.

Ziraat Bankası Masrafsız Konut Kredisi Başvurusu

Başvurular banka şubelerinden, internet şubesinden ve telefon bankacılığı aracılığı ile yapılabilinmektedir.

İnternet üzerinden hızlı konut kredisi başvurusu yapanların kredi onayı halinde istenen belgeleri de yanlarına alıp, banka şubelerine gitmeleri, kredi konu evrakları imzalamaları gerekmektedir.

50.000 TL Masrafsız Konut Kredisi ve Ödeme Planı

10 yıl vadeli ödeme planı ile 50 bin TL konut kredisi alanlarında aylık kredi taksitleri 781,15 TL olmaktadır. Aynı krediyi 3 ayda bir ödemeyi tercih edenlerin kredi taksitleri 2 bin 371,21 TL olmaktadır. Uygulanan faiz oranları ile yüzde 1,18’dir.

Faiz Oranları, 8 Kasım 2017 tarihi itibariyle GayrimenkulEks editörleri tarafından aşağıdaki bağlantı kullanılarak özel hazırlanmıştır.

http://www.ziraat.com.tr/tr/diger/HesaplamaAraclari/Pages/KrediHesaplama.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun krediler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.