Gündem Zen Bahçe Sitesi Konut Projesi

Zen Bahçe Sitesi Konut Projesi

Ömer Bayram İnşaat, Adana'nın Seyhan ilçesinde Zen Bahçe Sitesi konut projesini hayata geçiriyor.

Ömer Bayram İnşaat, Adana’nın Seyhan ilçesinde Zen Bahçe Sitesi konut projesini hayata geçiriyor.

Adana’nın Seyhan ilçesinde Ömer Bayram İnşaat tarafından hayat bulan Zen Bahçe Sitesi Projesi, 4 adet blok şeklinde tasarlanıyor.

Yaklaşık olarak 13 bin metrekarelik bir arazi üzerinde yükselen Zen Bahçe Sitesi, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçeneklerine yer veriliyor. 1 oda 1 salon daireler 85 metrekare, 2 oda 1 salon olan daireler 120 metrekare, 3 oda 1 salon olan daireler 180 metrekare ve 4 oda bir salon olan daireler ise 200 metrekare olacak şekilde dizayn ediliyor.

Zen Bahçe Sitesi Konut Projesi Özellikleri

Konut projeleri kapsamında Ömer Bayram İnşaat imzası ile hayata geçirilen bu proje, toplamda 122 adet konuttan meydana geliyor. Merkezi kablolu televizyon, fiber optik internet yapısı, jeneratör, hidrofor, su deposu, merkezi sıcak su ve uydu TV altyapısı gibi teknik özelliklere sahip olan Zen Bahçe Sitesi’nde ayrıca görüntülü interkom sistemleri, 24 saat güvenlik, çelik kapı, güvenlikli giriş – çıkış, konut güvenliği, yangın söndürme sistemleri ve güvenlik kameralarına da yer veriliyor.

Sosyal donatıları bakımından da oldukla zengin bir şekilde tasarlanan projede, açık yüzme havuzu, sosyal tesis, fitness salonu, basketbol sahası, sauna, çocuklar için oyun parkı, sauna ve yürüyüş parkuru gibi konut sahiplerinin birçok aktiviteyi gerçekleştirebilecekleri sosyal alanlar mevcut bulunuyor.

Öte yandan sahip olduğu konumu açısından da bölge halkının dikkatini üzerine çekmeyi başaran Zen Bahçe Sitesi Projesi, şehrin merkezi konumunda olan Seyhan ilçesinin Gürselpaşa Mahallesi mevkisinde yer alıyor.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen − 6 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,436BeğenenlerBeğen
9,090TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,738TakipçilerTakip Et