Yüksel Suites Konut Projesi

Otuz yılı aşkın bir süredir inşaat ve iç mekânlarındaki tasarımları ile tecrübe sahibi olan Osel Art Yapı, Türkiye çapında binin üzerinde banka şubesini ve genel müdürlük binalarının uygulamasını gerçekleştirerek sektördeki başarısını ispatlamış bir firmadır.

Otuz yılı aşkın bir süredir inşaat ve iç mekânlarındaki tasarımları ile tecrübe sahibi olan Osel Art Yapı, Türkiye çapında binin üzerinde banka şubesini ve genel müdürlük binalarının uygulamasını gerçekleştirerek sektördeki başarısını ispatlamış bir firmadır.

1993 yılından bu yana ise Osel Art Yapı, ticari yapı ve konut projeleri tasarlayarak bu tasarımları hayata geçirmektedir. Niteliğe sahip olan bu tasarımlarını üretim malzemelerini ve teknolojileri yakından takip ederek inşa eden Osel Art Yapı, gerçekleştirmiş olduğu bu projelerini, bir takım prensipleri doğrultusunda ve bu prensipleri taviz vermeden hayata geçirerek müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı hedefliyor.

Firmanın kendine prensip edinmiş olduğu bu bir takım prensipler ise projede kullanılan malzemelerin kaliteli olması, firmanın vermiş olduğu sözleri günü gününe yerine getirmesi, sağlam olması ve yaşam alanının kalitesi olması gibi prensiplerdir.

Osel Art Yapı ayrıca projelendirme, proje danışmanlığı, taahhüt ve gayrimenkul geliştirme gibi alanlarda da hizmet vermeye devam etmektedir. Gayrimenkul geliştirme alanında vermiş olduğu hizmetler; mevcut olan gayrimenkullerin yanı sıra çözüm ortaklıkları da oluşturarak tasarım öncülüğü ve farklı mimari gelişmeleri yakından takip ediyor ve yatırım değeri yüksek olan gayrimenkul projeleri geliştiriyor.

Taahhüt alanında vermiş olduğu hizmetler, kat karşılığı ve gelir paylaşımı gibi modeller ile taattüt ve inşaat uygulamaları geliştiriyor.

Yüksel Suites Konut Projesi Özellikleri

Son zamanlarda Osel Art Yapı’nın hayata geçirmiş olduğu konut projelerinden biri olan Yüksel Suites Projesi’nde ise bu hizmetler ve prensipler doğrultusunda bir çalışma yürütüyor. Ankara’nın Çankaya Dikmen bölgesinde hayata geçirilen proje, rezidans olarak tasarlanmış 35 adet konuttan meydana geliyor.

Projede söz konusu olana daireler 2+1 ve 3+1 seçenekleri ile alıcılarına sunuluyor. Osel Art Yapı, diğer projelerinde olduğu gibi bu projesinde de sosyal donatılara yer vererek, konut sahiplerinin güvenli ve eğlenceli bir yaşam alanına sahip olması için açık otopark, fitness center, spor salonu, cafe ve restoranlar, yeşil alanlar, kameralı güvenlik ve 7/24 güvenlik imkânı sağlanıyor.

Ayrıca lokasyon açısından da dikkat çeken Yüksel Suites, birçok hastane, alışveriş merkezi ve okullara yakın mesafede yer almasıyla büyük avantaj sağlıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.