Bankalar Yaz Harcamalarınız İçin İhtiyaç Krediniz Fibabanka’da!

Yaz Harcamalarınız İçin İhtiyaç Krediniz Fibabanka’da!

Fibabanka, yaz döneminde yapacağınız tüm harcamalarınızda rahatlıkla temin edebileceğiniz ve 48 aya varan vade seçenekleri ile birlikte avantajlı faiz oranları ile ödeme planı oluşturan ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

Fibabanka, yaz döneminde yapacağınız tüm harcamalarınızda rahatlıkla temin edebileceğiniz ve 48 aya varan vade seçenekleri ile birlikte avantajlı faiz oranları ile ödeme planı oluşturan ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

Fibabanka, bayram harcamaları, düğün masrafları, tatil harcamaları, eğitim giderleri, sağlık harcamaları, bilgisayar ve beyaz eşya alışverişleri gibi tüm nakit ihtiyacı hasıl olan durumlarda rahatlıkla temin edebileceğiniz bir ihtiyaç kredisi sunuyor.

48 aya varan vade seçenekleri, avantajlı faiz oranları ve uygun ödeme koşulları eşliğinde rahatlıkla temin edebileceğiniz bir ihtiyaç kredisi olan Fibabanka ihtiyaç kredisi ile birlikte tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilir ve uzun vade seçenekleri sayesinde ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Fibabanka şubelerine giderek temin edeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 48 ay vade seçeneğinizde aylık yüzde 1,33 oranında uygulanacak sabit faiz oranı ile 149,90 Türk Lirası’na tekabül eden eşit taksitler ile kredi ödeme planınız oluşturulmaktadır.

Fibabanka 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Fibabanka şubelerine giderek temin edeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 48 ay vade seçeneğinizde aylık yüzde 1,33 oranında uygulanacak sabit faiz oranı ile 299,80 Türk Lirası’na tekabül eden eşit taksitler ile kredi ödeme planınız oluşturulmaktadır.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Fibabanka’dan temin edeceğiniz ihtiyaç kredisi için size en yakın Fibabanka şubesini gerekli belgeler ile birlikte ziyaret ederek ihtiyaç kredinizi temin edebilirsiniz. Yanınızda bulunması gereken belgeler arasında nüfus cüzdanınız, gelir belgeniz ve ikâmet adresinizi teyit amaçlı belge yer almaktadır.

Bu kredide yer alan hesaplama, 8 Temmuz 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla gerçekleştirilmiştir.

http://fibabanka.com.tr/kr-edi-he-sap-to-ol.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini belirleyebilirsiniz.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

10 − five =

5,259BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
231TakipçilerTakip Et
1,536TakipçilerTakip Et