Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi! Kefilsiz, Anında Onaylı, 10 Yıl Vadeli

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi! Kefilsiz, Anında Onaylı, 10 Yıl Vadeli

Kendi evinin sahibi olmak isteyen, ev alarak geleceğe yatırım yapmak isteyenlere özel Yapı Kredi Bankası kredi kampanyası düzenledi.

Yapı Kredi Bankası konut kredisi kampanyası düzenledi. Faiz oranları, vade ve diğer tüm detaylar haberimizde…

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Kampanyası Detayları

120 aya yani 10 yıla varan ödeme seçenekleri sunulmaktadır. 10 yıldan daha uzun süreli konut kredisi ödeme planları düzenlenmemektedir.

Banka, müşterilerinin satın alacakları evi anlaşmalı olduğu gayrimenkul şirketinde çalışan Gayrimenkul Değerleme Uzmanı tarafından oluşturulan ekspertiz raporuna göre kredi vermektedir. İlk aşamada evin ekspertiz raporu oluşturulur. Rapordaki evin değerinin yüzde 80’i hesaplanır ve kredi olarak verilir. Yani evin değeri 100.000 TL ise verilecek kredi tutarı en fazla 80.000 TL olmaktadır.

Ekspertiz raporunun yüzde 80’inden daha yüksek tutarda kredi almak isteyenlerin teminat göstermeleri gerekmektedir.

Konut kredisi vade sonundaki yaş en fazla 70 olması gerekmektedir. Yani 65 yaşında olan bir müşteri en fazla 5 sene vadeli, 66 yaşında olan bir müşteri ise ne fazla 4 yıl vadeli konut kredisi alabilmektedir. 10 yıl vadeli konut kredisi alabilmek için en fazla  60 yaşında olmak gerekmektedir.

Sabit faizli konut kredisi sunulmaktadır. En uygun konut kredisi imkanını sağlamak için yüzde 1,09 oranında faiz uygulayan banka, aynı zamanda çeşitli türlerde de ödeme planları düzenlemektedir.

[irp posts=”7405″ name=”Ayda 500 TL Taksitle 10 Yıl Vadeli Konut Kredisi Anadolubank’tan!”]

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Ödeme Planı Detayları

Müşterilerinin aylık gelirlerine uygun, zorlanmadan ödeme yapabilecekleri planlar sunan banka, 3 farklı imkan sağlamaktadır. Bunlar;

  • Ara ödemeli konut kredisi: 3, 4 ya da 6 ay gibi belli dönemlerde yapılır.
  • Müşteri özelinde değişen: Müşterilerin bütçe planlarına göre fikirleri alınır, müşterinin belirlediği tarihlerde ödemeler yapılır.
  • Eşit tutarlı: Her ay eşit miktarlarda kredi ödemeleri yapılır.

Tüm bunların yanı sıra banka söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyenlere 2 kişinin ortak kullanabilmesi için de finansman vermektedir. Yani 2 kişi ortak olup, bir kredi kullanıp, ortak ödeme yapabilirler.

Konut Kredisi Başvurusu ise şubelere gitmeden yapılabilinmektedir. Bankanın internet sitesinden kredi başvuru formu doldurularak yada internet ve mobil bankacılığı kullanılarak yapılması mümkündür.

Anında kredi başvurusu yapıldığında banka hemen değerlendirir ve kredi onayında müşterilerini bilgilendirir.

Faiz Oranları, 11 Kasım 2017 tarihi itibariyle GayrimenkulEks editörleri tarafından aşağıdaki bağlantı kullanılarak özel hazırlanmıştır.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/konut-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun krediler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.