GayrimenkulEks

World Kart 2018 Kampanyaları 25 TL Hediye

Yapı Kredi bankası ile Tchibo arasında yapılan anlaşma ile 25 TL hediye sunuluyor. 1 ay sürecek olan kampanya 31 Ocak tarihinde sona erecek.

World Kart 2018 Kampanyaları 25 TL Hediye

Yapı Kredi bankası ile Tchibo arasında yapılan anlaşma ile 25 TL hediye sunuluyor. 1 ay sürecek olan kampanya 31 Ocak tarihinde sona erecek.

Yapı Kredi bankasına ait World Kart ile Tchibo sitesi üzerinden yapılan alışverişe 25 TL World Puan hediye. 1 Ocak tarihinde başlayan kampanya için son tarih ise 31 Ocak olduğu açıklandı. Müşteriler mağazalarda yer alan Cüzdan uygulaması üzerinden başvuru yapılabilir.Sms ile de başvurular kabul edilirken bu şekildeki ödemelerden 10 TL kesinti yapılıyor.

10 TL Ek Puan Kazanılacak

Yapı Kredi Worl ile 150 TL’ye kadar yapılacak alışverişlerde müşteriler 15 TL World Pun kazanacak. Alışveriş Tchibo’nun kendi resmi sitesi olan tchibo.com.tr’den yapılması gerekiyor. Kampanyadan en fazla 25 TL’lik puan elde edilebilecek. Bir müşteri 25 L’lik puan kampanyasından sadece 1 kez kullanı hakkı elde edebilecek. Ayrıca Yapı Kredi Bankasının dışında Albaraka ve Vakıf Bankası müşterileri tarafından kullanılan Word kartlar da kampanya dahil edildi. Kampayadan sağlanan puanlar 8 Şubat tarihinde kartlara yüklenmesi işlemi gerçekleşecek. Yüklenen puanların kullanılmaması halinde ise 19 Şubat tarihinde puanlar silinecek. Fırsattan yararlanmak isteyen Yapı Kredi Bankası World sahibi müşteriler “TCHIBO”yazarak ardından kart numaralarını da ekledikleri smsi 4454’e mesajlaması talep ediliyor.

SMS Gönderimi İçin Ücret Alınıyor

Albaraka’ya ait World kart ile kampanyaya katılmak isteyen müşteriler ise TCHIBO yazdıktan sonra AL yazıp yanına 8 haneli müşteri numarası girilmeli. Vakıfbank için World kullanan müşteriler TCHIBO yazıp kartının son 6 hanesindeki numarayı yazıktan sonra 6635’e iletebilirler. Türk Telekom ve Turkell’den gönderilen smsler için 0,65 TL, Vodafone için ise 0,415 TL’e sms atarak üye olabilirler. Ayrıca Cüzdanım uygulamasından da başvurmak mümkün.

Benzer Haber:  Şok’tan CardFinans’la Yapacağınız Alışverişlerde 25TL Parapuan Fırsatı!

 

BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Kartal, Royal Garden ile Hayat Buluyor!
Remax Premium, Çok Sayıda Gayrimenkul Danışmanı Alımları Gerçekleştirecek!
Avrupalıların Yerini Ortadoğulu Emlak Yatırımcıları Aldı!
O Dev Firmanın Bulgaristan’da Açılan Mağazasına Yoğun İlgi!
Engelliler için 2018 TOKİ Konya Konutları!
Dar Gelirliler için 330 TL’den Başlayan Taksitle 2018 TOKİ Şanlıurfa Konutları!
TESK, Benzin ve Mazot Vergilerine İndirim İstiyor!
Global Gayrimenkul, 2400 TL Maaşlı ve Yüzde 10 Primli Gayrimenkul Danışmanı Alımları Yapacak!
Müteahhitlerin İş Bitirme Belgesi İsyanı!
Pek Çok Farklı Rekor İle Dünya Üzerinde Tek Olacak!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ