Vakıfbank’tan Yatırımcılara Özel Arsa Kredisi!

Vakıfbank, birikimlerini arsa satın alarak yatırıma dönüştürmek isteyenler için arsa kredisi ile nakit desteği sağlayarak, daha büyük ölçekli arsalarla yatırım yapma olanağı sağlıyor.

Vakıfbank, birikimlerini arsa satın alarak yatırıma dönüştürmek isteyenler için arsa kredisi ile nakit desteği sağlayarak, daha büyük ölçekli arsalarla yatırım yapma olanağı sağlıyor.

Vakıfbank, düzenlediği arsa kredisi kampanyası ile birlikte 120 aya varan vade seçenekleri eşliğinde satın almak istediğiniz arsa için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor.

Aylık yüzde 1,30’dan başlayan faiz oranları ile birlikte temin edebileceğiniz Vakıfbank arsa kredisiyle birlikte, yaptığınız birikimlerinizi büyüterek bir arsa sahibi olabilirsiniz. Temin edeceğiniz kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti talep eden Vakıfbank, aynı zamanda kredi tahsis ücretinin yüzde 5’i kadar da banka sigorta muamele vergisi (BSMV) temin etmektedir. Ortalama ekspertiz ücreti olarak 800 Türk Lirası talep eden banka, gayrimenkulün sahip olduğu lokasyon, büyüklüğü gibi kriterlere göre farklı ekspertiz ücreti de talep edebilmektedir.

Kamu kurum ve kuruluşları için ödenen ücretleri, müşterilerinden talep eden Vakıfbank, kredi süreciniz boyunca hayat sigortası uygulamaktadır.

Vakıfbank Arsa Kredisi Başvurusu

Vakıfbank’tan arsa kredisi temin etmek istiyorsanız, yanınızda bir takım belgeler ile birlikte size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Vakıfbank, arsa kredi başvurusu aşamasında yanınızda mutlaka Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızın yazılı olduğu nüfus cüzdanınızın, ehliyetinizin ya da pasaportunuzun bulunmasını talep ediyor. Çalışma durumunuza ve ek gelir durumunuza göre düzenlenmiş maaş bordrosu, maaş cüzdanı, kira kontratı, vadeli hesap cüzdanı gibi gelir belgeleriniz, bankanın talep ettiği diğer belgeler arasında. İkâmet adresinizi belgelemek amacıyla elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarından adınıza düzenlenmiş olan bir tanesinin ya da Nüfus Müdürlüğü’nden temin edilmiş ikâmetgah belgesinin yanınızda bulunması gerekiyor. Aynı zamanda satın alacağınız arsanın ekspertiz değerinin belirlenmesi için arsaya ait tapu fotokopisinin yanınızda bulunması da diğer talep edilen belgeler arasında yer alıyor.

Gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek arsa finansmanınızı rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.