Vakıfbank’tan SMS ve İnternetten Kredi İmkanı!

Döviz kurlarının sürekli değişmesi, hanelerdeki ekonomik sorunları getirdi. Vakıfbank, tam da bu noktada müşterilerinin ihtiyaçlarını kolay karşılayabilmesi için kredi kampanyası düzenledi. Devlet bankaları arasında olan Vakıfbank, düşük faizli ve uygun ödemeli ihtiyaç kredisi desteği sağlıyor. Başvurular banka şubeleri haricinde internetten ve sms göndererek de yapılabiliyor. Detaylı bilgi için bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank’tan kişisel harcamalar için esnek ödeme planlarıyla kredi imkanı sağlanıyor. Kredi başvurusu banka şubelerinden, 5724’e mesaj atılarak ya da internet sitesinden kredi başvuru formunun doldurulmasıyla yapılabiliyor. 7 farklı çeşitte ödeme planı olup, ödemelerde kişilerin maaşları dikkate alınıyor.

Vakıfbank’tan Kişisel Harcamalar için Anında Kredi!

Vakıfbank kişisel harcamalar için anında ihtiyaç kredisi sunuyor. Anında kredi kampanyasına banka şubeleri haricinde de başvuru yapılabiliyor. Cep telefonundan sms atarak ya da internet üzerinden bankanın müşterilerinde talep ettiği bilgilerin eksiksiz girilmesiyle oluyor.

İnternet sitesinden kredi başvurusu yapmak için bankanın resmi sitesine giriş yapılması gerekiyor. Kampanyanın bulunduğu sayfadan da başvuru formunun doldurulması gerekiyor. SMS göndererek kredi başvurusu yapmak isteyenlerin ise KREDI kelimesini büyük harflerle, devamında T.C. kimlik numarası ve aylık gelirin yazılması, 5724’e mesaj atılması gerekiyor.

Örnek: KREDI 11111111111 2000

Düzenlenen kampanya esnek ödeme planlarıyla sunuluyor. Ödeme planı çeşitleri şu şekildedir;

  • Aylık eşit taksitlerle ödeme,
  • Artan taksitli ödeme planı,
  • Azalan taksitli ödeme planı,
  • İlk 3 ay ödemesiz olmak üzere diğer dönemler eşit ödemeli,
  • 3 ayda bir ödemeli,
  • Son kredi taksidinin balon ödemeli,
  • Değişen taksit tutarlarına göre ödemeli (maaşa göre değişmektedir).

Vakıfbank kredi faiz oranları ise aşağıdaki görseldeki gibidir.

https://www.vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=2601&Exc=4175

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here