Vakıfbank’tan SarıPanjur ile Her Bütçeye Uygun Konut Kredisi Ürünleri!

Kamu bankaları arasında önemli bir konuma sahip olan Vakıfbank, düzenlediği tüm konut kredisi ürünlerini SarıPanjur adı altında toplayarak, her bütçe için özel oluşturulabilen konut kredisi ürünleri sunuyor.

Kamu bankaları arasında önemli bir konuma sahip olan Vakıfbank, düzenlediği tüm konut kredisi ürünlerini SarıPanjur adı altında toplayarak, her bütçe için özel oluşturulabilen konut kredisi ürünleri sunuyor.

Kamu bankalar arasında önemli bir yere sahip olan Vakıfbank, her bütçe için özel hazırlanan ödeme planları ile birlikte hayalini kurduğunuz konut için gerekli nakti temin etmenize olanak sağlıyor. Standart konut kredisi ürünü için gayrimenkul değerleme uzmanı tarafından hazırlanan ekspertiz raporunda belirtilen değerin yüzde 80’ine kadar konut kredisi ürünü sunan Vakıfbank, bu kredi ile ev satın alımınızda ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

SarıPanjur Konut Kredisi Ürünleri

 • Masrafsız SarıPanjur Konut Kredisi
  Kredi temini aşamasında kredi dosya ücreti ve banka komisyonu gibi ücretler ödemek istemeyenler için hazırlanan bu konut kredisi ürünü ile birlikte halinizdeki evi satın alacak nakit desteğini temin edebilirsiniz.
 • Artan/Azalan Taksitli SarıPanjur Konut Kredisi
  Konut kredisi ödemelerinizi düşük miktardan başlatarak, giderek artırmak isteyenler için ya da yüksek miktardan başlatarak, giderek düşürmek isteyenler için iki farklı konut kredisi ürünü sunuluyor.
 • Ara Ödemeli SarıPanjur Konut Kredisi
  Vakıfbank, konut kredisi ödemelerinde ara ödeme yapmak isteyenler için de özel bi ödeme planı ile konut kredisi ürünü sunuyor.
 • Periyodik Ödemeli SarıPanjur Konut Kredisi
  Vakıfbank, ödemeleri için aylık değil de 3 ayda bir ya da 2 ayda bir ödeme planı ile gerçekleştirmek isteyenler için özel bir konut kredisi ürünü sunuyor.
 • Anapara Sabit SarıPanjur Konut Kredisi
  Vakıfbank, aylık ödeme yapacaklar için anapara ödemesini sabitleyerek az faiz ödemeleri amacıyla anapara sabit kredi ürününü sunuyor.
 • Taksitler Sonra SarıPanjur Konut Kredisi
  Evini hemen alıp, ödemelerini ilerleyen dönemlerde yapmak isteyenler için Vakıfbank taksit erteleme olanağı sunuyor.
 • Anaparası Sonra SarıPanjur Konut Kredisi
  Vakıfbank, ödemelerini düşük taksit tutarları ile başlatıp, önce faiz borcun ödemek isteyenler için özel bir konut kredisi ürünü sunuyor.
 • Transfer Et SarıPanjur Konut Kredisi
  Vakıfbank, farklı bir bankadan temin edilen konut kredisini Vakıfbank’a taşıyarak, Vakıfbank’ın faiz oranları ile ödeme yapmak isteyenlere özel konut kredisi ürünüleri sunuyor.

Bu konut kredisi ürünleri, Vakıfbank’ın SarıPanjur’a ait resmi internet sitesinden, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile temin edilmiştir.

https://www.saripanjur.com.tr/saripanjur-kredileri.aspx?pageID=971

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edip, bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için uygun kredi türleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.