Vakıfbank’tan Masrafsız 100 Bin TL Konut Kredisi

Türkiye'nin kamu bankalarından bir tanesi olan Vakıfbank, düzenlediği Sarı Panjur kampanyaları ile birlikte bir çok farklı gelir düzeyine göre özen ile hazırlanmış konut kredisi paketleri sunuyor.

Türkiye’nin kamu bankalarından bir tanesi olan Vakıfbank, düzenlediği Sarı Panjur kampanyaları ile birlikte bir çok farklı gelir düzeyine göre özen ile hazırlanmış konut kredisi paketleri sunuyor.

Vakıfbank, düzenlediği Sarı Panjur kampanyası ile birlikte bir çok farklı bütçeye göre özel hazırlanmış konut kredi paketleri sunuyor. Size en uygun krediyi tercih etmenize olanak sağlayan Vakıfbank’ın düzenlediği kredi kampanyalarından bir tanesi de Masrafsız Konut Kredisi.

Konut kredisi temin etme aşamanızda herhangi bir dosya masrafının talep edilmediği kredi türünde, size özel hazırlanmış faiz oranı üzerinden eşit taksit ile ödeme yapmanıza olanak sağlanıyor. 120 aya kadar vade seçeneği sunan Vakıfbank, kredinizin temini aşamasında herhangi bir kefil şartı aramaz iken, teminat olarak satın aldığınız ev üzerine ipotek koymaktadır. Gerekli görmesi halinde ek teminat talebinde bulunan Vakıfbank, normal koşullar altında ipoteği yeterli görmekle birlikte, konut kredi ödemelerinizin tamamlanması halinde dairenizin size devredilmesine de olanak sağlıyor.

Size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek başvuru yapabileceğiniz Vakıfbank Konut Kredisi kampanyaları ile birlikte bütçenizi yormadan bir ev sahibi olabilir ya da gayrimenkul yatırımınızı en güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Masrafsız Konut Kredisi Ödeme Planı

Size en yakın Vakıfbank şubesinden rahatlıkla temin edebileceğiniz en uygun konut kredisi için örnek bir ödeme planı tablosu oluşturduk. Oluşturduğumuz bu tabloda satın alınacak olan konutun ekspertiz değeri olarak 100 bin Türk Lirası’nı baz alarak, 120 ay vade seçeneğinin tercih edilmiş olduğunu düşünerek hesap yaptık.

Oluşturduğumuz bu hesapta 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut finansmanı, 120 ay vade seçeneği ile birlikte tercih edildiğinde aylık yüzde 1,06 oranında faiz ile birlikte bin 476,64 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile geri ödemenize olanak sağlanmış oluyor. Ekspertiz değerini 150 bin Türk Lirası’na çıkarttığımızda ise aylık taksit ödemeniz 2 bin 214,96 Türk Lirası’na yükseliyor.

100 bin Türk Lirası tutarındaki ekspertiz değerine sahip olan konutu 60 ay vade seçeneği ile birlikte tercih ettiğinizde yine aylık yüzde 1,06 oranında faiz uygulaması yapan Vakıfbank, ödeme planınızı aylık 2 bin 261 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile birlikte yapmanıza olanak sağlayacak şekilde oluşturuyor.

Sarı Panjur hakkında detaylı bilgiyi kampanyaya özel olarak düzenlenmiş olan saripanjur.com.tr sitesine göz atarak bilgi edinebilirsiniz.

 

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.