GayrimenkulEks

Vakıfbank’tan Masrafsız 100 Bin TL Konut Kredisi

Vakıfbank’tan Masrafsız 100 Bin TL Konut Kredisi

Türkiye’nin kamu bankalarından bir tanesi olan Vakıfbank, düzenlediği Sarı Panjur kampanyaları ile birlikte bir çok farklı gelir düzeyine göre özen ile hazırlanmış konut kredisi paketleri sunuyor.

Vakıfbank, düzenlediği Sarı Panjur kampanyası ile birlikte bir çok farklı bütçeye göre özel hazırlanmış konut kredi paketleri sunuyor. Size en uygun krediyi tercih etmenize olanak sağlayan Vakıfbank’ın düzenlediği kredi kampanyalarından bir tanesi de Masrafsız Konut Kredisi.

Konut kredisi temin etme aşamanızda herhangi bir dosya masrafının talep edilmediği kredi türünde, size özel hazırlanmış faiz oranı üzerinden eşit taksit ile ödeme yapmanıza olanak sağlanıyor. 120 aya kadar vade seçeneği sunan Vakıfbank, kredinizin temini aşamasında herhangi bir kefil şartı aramaz iken, teminat olarak satın aldığınız ev üzerine ipotek koymaktadır. Gerekli görmesi halinde ek teminat talebinde bulunan Vakıfbank, normal koşullar altında ipoteği yeterli görmekle birlikte, konut kredi ödemelerinizin tamamlanması halinde dairenizin size devredilmesine de olanak sağlıyor.

Size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek başvuru yapabileceğiniz Vakıfbank Konut Kredisi kampanyaları ile birlikte bütçenizi yormadan bir ev sahibi olabilir ya da gayrimenkul yatırımınızı en güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Masrafsız Konut Kredisi Ödeme Planı

Size en yakın Vakıfbank şubesinden rahatlıkla temin edebileceğiniz en uygun konut kredisi için örnek bir ödeme planı tablosu oluşturduk. Oluşturduğumuz bu tabloda satın alınacak olan konutun ekspertiz değeri olarak 100 bin Türk Lirası’nı baz alarak, 120 ay vade seçeneğinin tercih edilmiş olduğunu düşünerek hesap yaptık.

Oluşturduğumuz bu hesapta 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut finansmanı, 120 ay vade seçeneği ile birlikte tercih edildiğinde aylık yüzde 1,06 oranında faiz ile birlikte bin 476,64 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile geri ödemenize olanak sağlanmış oluyor. Ekspertiz değerini 150 bin Türk Lirası’na çıkarttığımızda ise aylık taksit ödemeniz 2 bin 214,96 Türk Lirası’na yükseliyor.

100 bin Türk Lirası tutarındaki ekspertiz değerine sahip olan konutu 60 ay vade seçeneği ile birlikte tercih ettiğinizde yine aylık yüzde 1,06 oranında faiz uygulaması yapan Vakıfbank, ödeme planınızı aylık 2 bin 261 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile birlikte yapmanıza olanak sağlayacak şekilde oluşturuyor.

Benzer:  Giderleriniz Gelirinizden Fazlaysa Artık Kredi Verilmeyecek

Sarı Panjur hakkında detaylı bilgiyi kampanyaya özel olarak düzenlenmiş olan saripanjur.com.tr sitesine göz atarak bilgi edinebilirsiniz.

 

BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Doğu Karadeniz Arap Yatırımcıların Gözdesi Oldu!
İstanbul’da Kentsel Dönüşüm Sürüyor! Hangi Hastaneler Dönüştürülüyor?
Ayda 2.000 Lira Taksitle Konut Satın Alma İmkanı!
Başkan Tarih Verdi! TOKİ Açık Artırma Yöntemi ile Konut Satışı Yapıyor!
İnşaat Ruhsatlarında Önemli Düzenlemeyi İçeren Paket TBMM’de Kabul Edildi!
İnşaat Sektöründe Konutzede Sayısı giderek Artacak!
REIDIN Açıkladı! Kiralık ve Satılık Konutlarda En Çok Artış Hangi Şehirlerde Oldu?
Müteahhitler Konutta Yeni KDV İndirimi İstiyor!
Gümrük ve Ticaret Bakanı Açıkladı! Emlak Komisyon Oranları Değişiyor!
İstanbul’da Ev Fiyatına Mezar Yeri Satılıyor!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ