Vakıfbank’tan Bayram Kredisi Kampanyası ve Detayları!

Kurban Bayramı'nın yaklaşması ile birlikte tatlı telaşlarda başlıyor. Anne babasına uzakta yaşayanlar, çocuklarını görmek isteyenler bayram tatilleri tamamıyla biçilmiş kaftan.

Vakıfbank'tan Bayram Kredisi Kampanyası ve Detayları!

Kurban Bayramı’nın yaklaşması ile birlikte tatlı telaşlarda başlıyor. Anne babasına uzakta yaşayanlar, çocuklarını görmek isteyenler bayram tatilleri tamamıyla biçilmiş kaftan.

Ancak sevinç yaşarken bir yandan da nakit paraları olmayan, yolculukları nasıl yapacakları, çocuklarına, torunlarına ya da anne babalarının yanlarına giderken ne alacağız diye düşünenler yahut Kurban Bayramı’nda yazın gerçekleşmedikleri tatili yapmak isteyen ama konaklama, yiyecek, benzin parasını da düşünen bireyler için Vakıfbank Bayram Kredisi Kampanyası düzenledi.

Her sene bayram zamanlarında bazı bankalar bayram kredisi kampanyaları düzenlerler. Müşterileri rahat bayram geçirsin, ceplerinde nakit sıkıntısı çekmesin diye uygun faiz ve uzun vadeli ödeme planları ile krediler sunulur.

Vakıfbank bayram kapsamındaki ihtiyaç kredisi kampanyası için de bir kaç çok güzel avantajlar sunuluyor. Bunlardan biri bireyler isterlerse ödemelerini 3 ay sonra yapabiliyorlar. Bir diğeri 3 ayda bir eşit taksitli miktarlarda da yapabiliyorlar.

Aylık aylık eşit taksitli, artan ya da azalan taksitli, son ödemenin yüksek miktarda olup geri kalanların düşük tutarlarda yahut değişken tutarlarda sunulan ihtiyaç kredisi ile en uygun bayram kredisi imkanını sağlamak isteyen Vakıfbank, 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunuyor.

İhtiyaç kredisi faiz oranlarını düşük tutan Vakıfbank, aynı özellikleri bayram kredisi için de yapıyor.

Vakıfbank Bayram kredisi faiz oranları yüzde 1,16’dan başlıyor. Peki faiz oranları neye göre değişiyor? 20.000 TL’ye kadar alınan kredilerde yüzde 1,20 oranında, 20.000 TL ile 90.000 TL arasında alınan kredilerde yüzde 1,16 oranında faiz uygulanıyor. Ayrıca 90.000 TL’ye kadar olan tüm kredi tutarlarını dosya masraflarını ödemeden almak isteyenler için ise yüzde 1,25 oranında faiz uygulanıyor.

Ancak söz konusu faiz oranları için banka şart sunuyor. Bireylerin kredi başvurusu sırasında kredinin yatacağa hesaba 1 tane yeni ve düzenli fatura ödeme talimatı vermesi gerekiyor. Aynı zamanda sigortası yapılması zorunlu olup, asgari maaş tutarı kadar Kredili Mevduat Hesabı açılması gerekiyor.

Vakıfbank Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvurular hem sms ile hem de şubelere giderek yapılabiliniyor. SMS ile kredi başvurusu için bireylerin cep telefonlarının mesaj kısmında birer boşluk bırakarak KREDI, TC. kimlik numarası ve aylık gelirlerini yazması, sonrasında 5724’e mesaj atmaları gerekiyor. KREDI’nin büyük harflerle yazılması gerekiyor. Ayrıca sms ile yapılan başvurularda sms ücreti müşteriye ait olup, bu ücret 0,65 TL oluyor.

Bayram kredisine ilişkin olarak kefil istenmiyor.

Eşit Taksit Ödemeli 48 Ay Vadeli 20.000 TL Bayram Kredisi Ödeme Planı Örneği

48 ay vadeli 20.000 TL bayram kredisi dosya masrafları ödenip alındığı zaman faiz oranı yüzde 1,20 ve aylık taksit 580,01 TL oluyor. Efektif yıllık maliyet oranı ise yüzde 19,0617’ye tekabül ediyor.

  • Dosya masrafları ödenmediği zaman ise yüzde 1,25 oranında faiz uygulanıp, aylık taksit 587,51 TL’ye tekabül ediyor. Efektif yıllı maliyet oranı ise yüzde 19,5617’ye tekabül ediyor.
  • Dosya masrafları için kredi tutarının binde beşi kadar ücret alınıyor. 20.000 TL için bu ücret 100 TL oluyor.

Bu ödeme planı, 14 Ağustos 2017  tarihi itibariyle GayrimenkulEks editörleri tarafından aşağıdaki bağlantı kullanılarak özel hazırlanmıştır.

https://www.vakifbank.com.tr/geleneksel-bayram-kredisi.aspx?pageID=2423

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun krediler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.