Vakıf Katılım’dan Avantajlı İhtiyaç Finansmanı!

Vakıf Katılım Bankası, düzenlediği ihtiyaç finansmanı kampanyası ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz tüm nakit desteğini avantajlı faiz oranları ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Vakıf Katılım Bankası tarafından düzenlenen ihtiyaç finansmanı kampanyasına dair tüm detaylar!

Vakıf Katılım Bankası, düzenlediği ihtiyaç finansmanı kampanyası ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz tüm nakit desteğini avantajlı faiz oranları ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Vakıf Katılım Bankası tarafından düzenlenen ihtiyaç finansmanı kampanyasına dair tüm detaylar!

Vakıf Katılım Bankası, yaz döneminde hasıl olabilecek tüm sebepler ile ihtiyaç finansmanı temin etmenize olanak sağlıyor. Katılım Bankacılığı prensipleri ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlayan Vakıf Katılım Bankası, aynı zamanda kredi başvurusu aşamasında herhangi bir ön kefil şartı ya da ek teminat talebinde bulunmuyor. Nüfus cüzdanınız, sürücü belgeniz, aylık gelir durumunuzu gösteren gelir belgeleriniz ve ikâmet adresinizi gösteren adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarından bir tanesi ile birlikte size en yakın Vakıf Katılım Bankası şubesine giderek rahatlıkla ihtiyaç finansmanı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda online bankacılık, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve müşteri hizmetleri üzerinden de ihtiyaç finansmanı temin etmenize olanak sağlayan Vakıf Katılım Bankası, ödeme planlarınızı da tercih edeceğiniz vade süresine göre avantajlı kâr payı oranları eşliğinde oluşturuyor.

Vakıf Katılım Bankası 5.000 TL ve 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planları

Vakıf Katılım Bankası’ndan çeşitli vade seçenekleri ile 5.000 Türk Lirası tutarında ihtiyaç finansmanı ve 10.000 Türk Lirası tutarında ihtiyaç finansmanı çekmeniz sonrasında oluşacak ödeme planları şu şekildedir:

5.000 Türk Lirası ihtiyaç finansmanı için;

  • 12 ay vade seçeneğinde aylık kâr payı oranı yüzde 1,62 olup, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarı 471 TL,
  • 24 ay vade seçeneğinde aylık kâr payı oranı yüzde 1,62 olup, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarı 262 TL,
  • 36 ay vade seçeneğinde aylık kâr payı oranı yüzde 1,63 olup, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarı 194 TL’dir

10.000 Türk Lirası ihtiyaç finansmanı için;

  • 12 ay vade seçeneğinde aylık kâr payı oranı yüzde 1,62 olup, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarı 942 TL,
  • 24 ay vade seçeneğinde aylık kâr payı oranı yüzde 1,62 olup, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarı 525 TL,
  • 36 ay vade seçeneğinde aylık kâr payı oranı yüzde 1,63 olup, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarı 389 TL’dir

Bu ödeme planı, 30 Temmuz 2017  tarihi itibariyle GayrimenkulEks editörleri tarafından aşağıdaki bağlantı kullanılarak özel hazırlanmıştır.

https://www.vakifkatilim.com.tr/tr/bireysel/Pages/Finansman-Hesaplama.aspx#

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun krediler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.