Uygun Faizli Kredi Veren 5 Banka!

Doların artış göstermesi ekonomiyi, bu da bankaların faiz oranlarını ciddi oranda etkiledi. Ancak enflasyonla mücadele kapsamında halen daha uygun faizli kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bu yazımızdan bankaların kredi faiz oranlarını, başvuru şartlarını, kredi geri ödemelerini ve uygun faizli kredi veren 5 bankayı inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda online ön kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazımızdan bankaların kredi faiz oranlarını, başvuru şartlarını, kredi geri ödemelerini ve uygun faizli kredi veren 5 bankayı inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda online ön kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Uygun kredi faiz oranlarından yararlanabilmek için gelirinizin olması gerekmektedir. Gelirinizi belgeleyebilmeniz ve borç ödemelerinizi eksiksiz yapmamanız durumunda düşük faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Uygun Faizli Kredi Veren 5 Banka!

Güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları incelendiğinde %1,5 ile %3,5 arasında değişiklik gösterdiği görülmektedir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi: Faiz oranları %2,45’ten başlamaktadır. En uzun vade süresi ise 36 aydır. Başvurular hem banka şubelerinden hem de ATM, web sitesi, mobil ve internet bankacılığı ile internet şubesinden yapılabilmektedir.

Vakıfbank İpotek Karşılığı İhtiyaç Kredisi: İpotek göstererek Vakıfbank’tan uygun faizli kredi alabilirsiniz. Faiz oranları %2,50’den başlamaktadır. Vade süresi ise 3 ile 36 ay arasında değişmektedir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi: ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları %2,19’dan başlamaktadır. Vade süresi ise en uzun 36 aydır.

Halkbank Mini Kredi: Halkbank Mini Kredi Kampanyası ile 5.000 Türk Lirasına kadar kredi alabilirsiniz. En uzun vade süresi 10 ay olup, faiz oranları %2,48’den başlamaktadır.

Garanti Bankası: Kışa özel kampanya dahilinde %2,59’dan başlamaktadır. Garanti Bankası kışa özel ihtiyaç kredisi için en uzun vade süresi 36 ay olarak belirlenmiştir.

QNB Finansbank: QNB Finansbank kredi faiz oranları ise %2,34’den başlamaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here