Turyap Vadi İstanbul, Gayrimenkul Danışmanı İş İlanı! Başvurular 6 Gün Sonra Son!

Turyap Vadi İstanbul, Gayrimenkul Danışmanı İş İlanı! Başvurular 6 Gün Sonra Son!

Turyap Vadi İstanbul, Sarıyer’de istihdam etmek üzere personel alımları gerçekleştirecek.

Gayrimenkul Danışmanı iş ilanı yayınlayan Turyap, en lise mezunu personel alımları yapacak.

Gayrimenkul Danışmanı İş İlanı Detayları

Adaylar Vadi İstanbul ile 5. Levent Projelerinde istihdam edilecekler. Turyap Emlak Ofisinde görev alacak adayların en az lise mezunu olmaları istenmektedir.

Gayrimenkul sektöründe deneyimlilik aranmamakla birlikte, adayların öğrenmeye, gelişmeye ve araştırmaya her zaman istekli olmaları istenmektedir.

Esnek çalışma saatlerinde çalışacak olan adayların, sabah 09.00 ile akşam 18.00 arasında çalışmaya uygun pozisyonda olmaları, işe ulaşım sorunlarının bulunmaması, sorumluluk bilincinin gelişmiş olması, İstanbul’da ikamet ediyor ya da bu lokasyonda ikamet edebilecek pozisyonda olmaları istenmektedir.

Sigara kullanmayan adayların başvuruları ön değerlendirme kapsamında değerlendirilecek olup, tüm adayların diksiyonlarını düzgün kullanmaları, ekip çalışmalarında başarılı olmaları, ekibe uyum sağlamaları, insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olmaları istenmektedir.

Dış görünüme her zaman önem veren Turyap, adayların da aynı önemi göstermelerini istemektedir.

Sunulan kriterlerden bir diğer ise yabancı dil bilgisidir. Adayların orta seviyede İngilizce bilgilerinin olması, CV’lerini ise resimli ve detaylı olarak göndermeleri istenmektedir.

Başvurular Ne Zaman Bitecek?

Gayrimenkul Danışmanı iş ilanı için başvuru süreci 9 Ocak 2018 Salı günü sona erecektir. Bu tarihten sonra şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçilecektir.

Turyap Vadi İstanbul tarafından açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turyap-vadiistanbul-gayrimenkul-danismani-1913436

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisi vasıtası ile firmalar tarafından sunulan iş ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.