Türkiye Finans Katılımdan Konut Finansmanı Olanağı

Türkiye Finans Katılım Bankası, konut finansmanı ile ev sahibi olmak çok kolay sloganı ile müşterilerine özel konut kredisi avantajı sunuyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası, konut finansmanı ile ev sahibi olmak çok kolay sloganı ile müşterilerine özel konut kredisi avantajı sunuyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası konut kredisi kapsamında uzun vadeli ve uygun faizli konut kredisi imkanı tanıyor.

Bireyler hayal ettikleri eve sahip olmak için Türkiye Finans Katılım Bankası konut kredisi imkanından yararlandıkları zaman 120 ay vadeli ödeme seçenekleri ile kendi bütçe durumlarına uygun şekilde konut finansmanından yararlanabilirler. Türkiye Finans, müşterilerine kendilerini yormayacak şekilde ödeme planı seçenekleri sunmaktadır.

Örnek olarak 120 ay vade seçeneği ile 75 bin Türk Lirası konut kredisi imkanından yararlanmak isteyen bireyler aylık olarak bin 112, 76 Türk Lirası kredi taksidi ödeyecekler. Bankanın bu kapsamda uyguladığı faiz oranı ise yüzde 1,07ye tekabül etmektedir. Ya da yine 120 ay vade seçeneği ile 45 bin Türk Lirası konut kredisi imkanından yararlanmak isteyen müşteriler aylık 667,66 Türk Lirası kredi taksidi ödeyecekler. Bankanın bu kapsamda uyguladığı faiz oranı ise yüzde  0,93e tekabül etmektedir. Türkiye Finans Katılım Bankası Konut Kredisi faiz oranları müşterinin alacağı konut kredisi miktarına ya da müşterinin tercih edeceği konut kredisi vade süresine göre değişkenlik göstermektedir. Müşterilerin kendilerine en uygun konut kredisi olacak ödeme planı seçeneği için bankaya gidip yetkili kişilerle görüşmesi gerekmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Konut Kredisi

Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerine en uygun olacak şekilde ödeme planları oluşturmaktadır. Banka çalışanları müşterileri ile birebir ilgilenip, müşterilerinin aylık gelir durumlarına en uygun ödeme planı düzeni yapıp, seçenekler sunmaktadır. Bireyler ise ödeme yapabilecekleri seçeneği seçip, konut kredisi başvurusu yapabilmektedirler.

Bu dönemlerde artık ev satın almak hemen hemen herkesin hayali olur haline geldi. Neden hayal? Çünkü dönem şartlarından dolayı ev almak çok zor bir durum oldu. Ev fiyatları sürekli artarken vatandaşlar hayallerinden uzaklaşmak zorunda kaldı. Türkiye Finans Katılım Bankası da hayallerin aslında o kadar uzak olmadığını, vatandaşların hayallerine kavuşabilmeleri için çeşitli konut kredisi imkanları tanıyarak göstermeye çalışıyor.

Sabit ödemeli konut kredisi yanında, artan,azalan, değişken ya da ara ödemeli konut kredisi imkanları tanıyan Türkiye Finans Katılım Bankası müşterileri için çeşitli seçenekler sunuyor. Türkiye Finans Katılım Bankası konut kredisi imkanından yararlanmak için bankanın en yakın şubesine kredi başvurusu için gidip, giderken de yanınıza gerekli evrakları almanız gerekiyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.