TurkishBank Konut Kredisi 60 Ay Vadeli

TurkishBank konut kredisi kapsamında 60 ay vadeli kredi olanağı sunarak hayalinizdeki eve sahip olmanıza olanak sağlıyor.

Turkishbank, 60 aya varan ve sabit faiz üzerinden konut kredisi sunarak ev sahibi olmanıza yardımcı oluyor.

TurkishBank konut kredisi kapsamında 60 ay vadeli kredi olanağı sunarak hayalinizdeki eve sahip olmanıza olanak sağlıyor.

Aylık yüzde 0,98 oranından başlayan faiz oranları ile birlikte konut kredisi sunan Turkish Bank, kira öder gibi ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor. TurkishBank konut kredisi ile birlikte uygun vade koşulları ve sabit faiz ile birlikte konut kredinizi temin edebilir, hayalinizdeki konuta bir an önce sahip olabilirsiniz.

Sabit ve Değişken Faizli Seçenekler Turkish Bank Konut Kredisinde

Turkish Bank, aylık gelir durumunuz ve bütçenize uygun olarak isterseniz sabit faiz üzerinden, isterseniz de değişken faiz üzerinden size özel bir ödeme planı oluşturuyor. Maksimum 60 aya varan vade seçeneği eşliğinde temin edebileceğiniz konut kredisi ile birlikte ev sahibi olabilirsiniz.

Talebiniz doğrultusunda dönemsel ödeme imkanını da beraberinde sunan Turkish Bank, 12 aya kadar vade seçeneklerinde aylık yüzde 0,98, 12 ay ila 18 ay arasındaki vade seçeneklerinde aylık yüzde 1,30, 18 ay ila 36 ay arası vade seçeneklerinde aylık yüzde 1,40, 36 ay ila 48 ay arası vade seçeneklerinde aylık yüzde 1,45 ve 48 ay ila 60 ay arasındaki vade seçeneklerinde aylık yüzde 1,50 faiz uygulaması Turkish Bank konut kredisinde.

Turkish Bank Sabit Faizli Konut Kredisi

Turkish Bank’tan temin edebileceğiniz sabit faizli konut kredisinde 60 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. Vade süresi boyunca sabit faiz uygulaması yapan Turkish Bank, eşit taksitler ile birlikte aylık ödeme planınızı hazırlar ve vade süreniz boyunca ödemelerinizde herhangi bir değişiklik yapmaz.

Aylık taksitler yerine, bütçenize uygun toplu ödemeleri bir ödeme planı oluşturma olanağı sunan Turkish Bank, risk almak istemeyen konut sahipleri için de sabit taksitli ödeme planı oluşturmaya olanak sağlıyor.

Ekspertiz Raporu Değerine Göre Konut Finansmanı

Turkish Bank’tan temin edeceğiniz konut kredisi, bankanın ortak çalıştığı Çözüm Ortağı firmasının hazırladığı ekspertiz değeri üzerinden finansman sağlayan Turkish Bank, satın almak istediğiniz eve özel ekspertiz değerini belirlenebilmesi için başvuru aşamasında sizden konuta özel tapu fotokopisi talebinde bulunur.

Siz de konut kredi başvurunuzu size en yakın TurkishBank şubesine giderek gerçekleştirebileceğiniz gibi, aynı zamanda internet sitemizde yer alan KREDİLER kategorisine göz atarak bütçenize uygun, ekonomik konut kredilerine göz atabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.