EmlakTSKB'de Yeni Atama!

TSKB’de Yeni Atama!

TSKB Gayrimenkul Değerleme firmasının ana markası olan TSKB'de Mali Analiz ve Değerleme Müdürlüğü konumuna Sevilay Kıran atandı.

TSKB Gayrimenkul Değerleme firmasının ana markası olan TSKB’de Mali Analiz ve Değerleme Müdürlüğü konumuna Sevilay Kıran atandı.

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB)’nin Mali Analiz ve Değerleme Müdürlüğü bölümüne Sevilay Kıran atandı. 1950 yılında Dünya Bankası, Merkez Bankası ve ticari bankaların pay sahipliği ile birlikte kurulan ve Türkiye’nin ilk özel kalkınma ve yatırım bankası olma ünvanını taşıyan banka, kurumsal bankacılık, yatırım bankacılığı ve danışmanlık alanlarında hizmet sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin sürdürülebilir büyümesine sağladığı destek ile birlikte, gayrimenkul alanında da özel çözümler sunan finansal iştirakler ile birlikte müşterilerinin yatırımlarına destek sağlamaya devam eden TSKB, TSKB Gayrimenkul Değerleme iştiraki ile birlikte gayrimenkullerin piyasa değerlerinin tespit edilmesi alanında hizmet veriyor.

Sevilay Kıran Kimdir?

TSKB Mali Analiz ve Değerleme Müdürlüğü pozisyonuna atanan Sevilay Kıran, 2003 yılı itibariyle finans sektöründeki kariyerinin ilk adımını atmakla birlikte 2007 yılından bu yana TSKB’nin çeşitli pozisyonlarında görev aldı.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümü’nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Finans bölümünde yüksek lisans yapan Kıran, 2003 yılında Yapı Kredi Bankası’nda finans kariyerine başladı. 4 yıllık süre zarfında Yapı Kredi Bankası’nda finans analiz bölümünde ve kurumsal krediler departmanlarında analist olarak görev alan Kıran, 2007 yılında TSKB’de Mali Analiz Yöneticisi olarak görevine başladı. 2014 ile 2015 yıllarında TSKB Krediler Yöneticisi olan Kıran, 2015 yılı ile 2017 yılı arasında ise Mali Analiz ve Değerleme Grup Yöneticiliği görevini yürüttü.

Sevilay Kıran, TSKB’de Mali Analiz ve Değerleme Müdürlüğü konumunda görevlerine devam edecek.

TSKB Gayrimenkul Değerleme Türkiye’nin İlki!

2002 yılında TSKB’nin bir iştiraki olarak kurulan TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş., 2003 yılı itibariyle Sermaye Piyasası Kurulu (SPK)’dan lisans almayı başaran ilk özel değerleme şirketi olma ünvanı ile birlikte başarılı ivmelenmesi ile birlikte halen daha gayrimenkul değerleme firmaları liderleri arasındaki yerini korumakta.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com/
Orhan Babaeski - Gündem, Emlak ve Teknoloji kategorileri haber editörü

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

17 + 14 =

5,221BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
262TakipçilerTakip Et
1,457TakipçilerTakip Et