TSKB Değerleme Firması Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımları Yapacak!

TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. yerel gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu.

TSKB Değerleme Firması Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımları Yapacak!

TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. yerel gayrimenkul değerleme uzmanı alımı iş ilanını yayınladı.

Yerel gayrimenkul uzmanı alımları yapacağını duyuran TSKB Gayrimenkul Değerleme şirketi her türlü gayrimenkul değerleme alanında çalışabilecek uzman ya da temsilci aradıklarını duyurdu.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımları Koşulu Nelerdir?

TSKB Gayrimenkul Değerleme şirketinin alım yapacağı değerleme uzmanında aradığı en önemli şartlardan biri üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olunmuş olması gerektiği. Bu bölümler İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği ile Şehir ve Bölge Planlama’dır. TSKB  Gayrimenkul Değerleme şirketi ayrıca başvuru yapacak adayların diğer mesleklerden olması durumunda SPK lisansı şartı koymuştur. Eğer bahsi geçen bölümlerden mezun değilseniz SPK sınavlarına girmiş, istenilen başarıyı elde etmiş ve SPK lisansı belgesini hak etmiş olmalısınız.

Yerel Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımlarında başvuru yapacak adaylara deneyim kriteri konulmuştur. Adayların en az 1 sene alanında çalışmış, yeterli deneyimi elde etmiş olması gerekmektedir.

Adayların ayrıca MS Office programları hakkında bilgi sahibi olması ve ileri seviyede kullanabiliyor  olması gerekmektedir.

TSKB Gayrimenkul Değerleme Şirketi adayların girişken, araştırmayı seven özelliklerinin yanında hırslı ve analitik düşünebilme yeteneklerinin olmasını talep etmektedir. Başvuru yapacak adayların insan iletişim ve ilişkilerinde ve takım çalışmalarında başarılı olması gerekmektedir.

Yerel değerleme uzmanlarının şahıs şirketi sahibi ile şirket ortaklığının bulunması gerekmektedir. Bununla ilgili detayları firma adayların CV’lerinde belirtmelerini talep etmiştir. Ayrıca gayrimenkul değerleme alanında var olan referanslarını, çalışmalarınızı ve varsa SPK Lisans numaranızı eklemeniz başvurunun değerlendirme sürecini hızlandıracaktır.

Adaylar sürekli ve tam zamanlı istihdam edilecek olup, Adıyaman, Afyon, Amasya, Muğla, Nevşehir ve bunlara ek olarak bir çok ilde çalışma olanağı sunulacaktır.

Gayrimenkul değerleme uzmanı alımları 27 Mayıs 2017 Cumartesi günü sona erecektir.

Siz de bu iş ilanına başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıdaki linki kopyalayıp, adres çubuğunuza yapıştırarak ziyaret edebilirsiniz:

http://www.kariyer.net/is-ilani/tskb-gayrimenkul-degerleme-a-s-yerel-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1759067
  • Başvurular, firmaların yayınladıkları iş ilanları üzerinden değerlenmiş olup, tüm değiştirme hakları firmalara aittir. GayrimenkulEks.com sadece başvuruları adaylar ile buluşturma görevini üstlenmiştir.
  • GayrimenkulEks.Com ‘un mail bültenine abone olarak iş ilanlarından güncel bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Eğer mobil sürüm üzerinden ziyaret ediyorsanız “tam sürüme geç” butonu yardımı ile bültenimize abone olabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.