TOKİ Yatırımcının Yüzünü Bayramda Güldürecek!

TOKİ, Ağustos ayında birçok şehirde konut ve iş yeri satın almak isteyen vatandaşlar için oldukça avantajlı kampanyalar düzenliyor. İşte TOKİ tarafından sunulan Ağustos fırsatları!

TOKİ, Ağustos ayında birçok şehirde konut ve iş yeri satın almak isteyen vatandaşlar için oldukça avantajlı kampanyalar düzenliyor. İşte TOKİ tarafından sunulan Ağustos fırsatları!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), yatırımcıların yüzünü güldürebilmek adına Ağustos ayında birçok yeni kampanya düzenliyor. Düşük oranlarda peşinat ve uzun vade seçenekleri eşliğinde hem konut, hem de iş yeri satın almak isteyenler için avantajlı fiyatlar ile açık artırma düzenleniyor.

TOKİ’nin emlak pazarlama iştiraki olan TURYAP, organize ettiği açık artırma etkinlikleri ile birlikte birçok konut ve iş yerinin satışını gerçekleştiriyor. Neredeyse Türkiye’nin tüm şehirlerinde bir ofisi bulunan TURYAP, açık artırmaya ve satışa sunulan konut ve işyerleri için vatandaşların ve yatırımcıların yer ziyaret etmelerine de yardımcı oluyor.

TURYAP tarafından düzenlenen açık artırmalarda, müzayede alanlarında teklif sunmak mümkünken, müzayedelerin gerçekleştiği şehirlere gitmek yerine açık artırma esnasında online olarak da teklif verilebiliyor.

79 bin TL’ye Konut, 35 bin TL’ye İşyeri!

15 Ağustos 2017 tarihinde, saat 13.30’da Ankara Bilkent’te yer alan TOKİ merkezinde, İstanbul Şişli Radisson Blu Hotel’de düzenlenecek işyeri ve konut açık artırmasında konutlar 79 bin Türk Lirası’ndan, işyerleri ise 35 bin Türk Lirası’ndan alıcı bulacak. Düzenlenecek müzayedeye aynı zamanda online olarak katılım, teklif vermek de mümkün!

Müzayede Adıyaman, Aksaray, Bolu, Diyarbakır, Erzincan, Giresun, Hatay, İstanbul, İzmir, Karaman, Kocaeli, Rize, Sakarya, Sivas, Yozgat ve Zonguldak’taki 142 iş yeri, açık artırmayı kazanan yatırımcılara yüzde 25 peşin, 120 ay vade seçeneğiyle satılacak. Adana, Afyon, Çorum, Gaziantep, Kayseri, Kırıkkale, Malatya, Sivas ve Trabzon’da alıcıya sunulan konutlarsa %12’den başlayan peşinatlarla, 180 aya varan vade tercihleri ile yatırımcılara sunulacak.

Açık artırmada satılacak bir diğer taşınmaz ise Alışveriş Merkezi! Hem Rize, hem de Kraraman şehirlerinde bulunan, TOKİ tarafından inşa edilmiş olan iki AVM, yüzde 25’lik peşinat oranı ve kalan miktar için de 120 ay taksit seçeneği ile TURYAP tarafından açık artırmaya sunulacak. Rize’de yer alan AVM için toplu teklif kabul edecek olan TURYAP, Karaman’da yer alan AVM için de 33 bağımsız bölüm için hem ayrı ayrı, hem de toplu teklifleri kabul edecek.

[irp]

24 Ağustos’ta Uşak Açık Artırması!

TURYAP, bir diğer açık artırmayı da 24 Ağustos 2017 Perşembe günü, saat 10.00’da Uşak Ramada Hotel’de düzenleyecek. Muhammen bedel olarak 77 bin Türk Lirası’ndan satılacak 397 adet dükkan, yüzde 25 peşinat ve 120 ay vade seçeneği ile açık artırmadan sahiplerine ulaştırılacak.

Uşak’ta satılacak bu işyerleri, Uşak’ın merkezinde gerçekleştirilen kentsel dönüşüm projesi kapsamında inşa edilen 1. ve 2. etap için 1051 konut ve 923 adet dükkan arasındaki yerini alıyor. İnşa edilen proje alanında Uşak Belediye Binası, Uşak Defterdarlığı ve kamu kuruluşlarının bir kısmı da yer alacak.

 

[add_single_eventon id=”4625″ show_excerpt=”no” show_exp_evc=”no” ] [add_single_eventon id=”4632″ show_excerpt=”no” show_exp_evc=”no” ]

TOKİ’nin sahip olduğu konut ve iş yerleri için TURYAP tarafından düzenlenecek açık artırma müzayedeleri için detaylı bilgi ve açık artırmaya internet üzerinden katılım için turyap.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da 444 27 80 no’lu TURYAP Müşteri Hizmetleri’ni arayarak kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Açık artırma ve diğer emlak etkinlikleri için internet sitemizde yer alan etkinlikler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.