EmlakTOKİ Konya Meram Konutlarında Nefesler Tutuldu!

TOKİ Konya Meram Konutlarında Nefesler Tutuldu!

TOKİ Konya Meram Gödene mahallesinde emekli vatandaşlar için 604 konutun kura çekimi için düğmeye bastı.

TOKİ Konya Meram Gödene mahallesinde emekli vatandaşlar için 604 konutun kura çekimi için düğmeye bastı.

TOKİ Konya Meram Projesinde Kuralar Çekiliyor

604 konutun şanslıları bu gün kura çekimiyle sahiplerini bulacak. TOKİ Konya Meram Gödene mahallesinde toplamda 804 adetlik konut inşa edecek. Satışa sunulan 604 adetlik konutun kura çekimleriyse bu gün yapılıyor. Saat 9’da başlayan kura çekiminde TOKİ yetkilileri, noter ve vatandaşlar yer alacak.

604 Adet Konut Sahiplerini Buluyor

Projeye başvuru yapan ve başvurusu kabul edilen emekli vatandaşların meraklı bekleyişi şu anlarda sona ermekte! Hak Sahipliği Belirleme ve Konut Kura Çekilişi ilçede yer alan Atiker De luxe düğün salonu bünyesinde gerçekleşiyor. Noter huzurunda yapılacak çekilişle 604 adet konut yeni sahiplerinin olacak.

TOKİ Konya Meram Gödene Konutlarına 2 Bin 379 Kişi Başvurdu

Alınan bilgilere göre 604 adetlik konut satışına toplamda 2 bin 379 kişi başvuru yaptı. Başvuru sürecinde, başvurusu olumlu değerlendiren 2 bin 379 emekli vatandaş kuraya katılmaya hak kazandı. Çekiliş sonrasında ise bu kişilerden 604 tanesi ev sahibi olacak.

Tam Liste Çekiliş Ardından Yayımlanacak

TOKİ Konya Meram Konutları için meraklı bekleyiş artık son anlarını yaşarken, salonda heyecan zirveye ulaştı. Emekli vatandaşlar kurada isimlerinin okunup okunmayacağını sabırsızlıkla bekliyor. Hak Sahipliği Belirleme ve Konut Kura Çekilişi sonuçları TOKİ’nin ilgili web sayfasında yayımlanacak. Projeye başvuru yapan ve kura çekilişine katılamayan vatandaşlar, bu listeden kura sonuçlarını kontrol edebilecek.

Yıllık 60 Bin Konut!

TOKİ Konya Meram Konutları projesi yanında tüm Türkiye’de alt gelir gruplarına ve emeklilere özel konut üretimini sürdürüyor. Yıllık 60 bin üzerinde konut inşa eden TOKİ, düşük gelirli ve emeklinin ev sahibi olması için kapı aralıyor. TOKİ’nin konut projelerine vatandaşların ilgisi oldukça yüksekken, TOKİ sayesinde ev sahibi olanlar kira ödemekten kurtuluyor.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Çiğdem Yeniayhttps://gayrimenkuleks.com
Çiğdem Yeniay - Ekonomi ve Gündem kategorileri haber editörü

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

twelve + twelve =

5,231BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
248TakipçilerTakip Et
1,498TakipçilerTakip Et