Konut Projeleri TOKİ, Güvenli Bir Yatırım İmkanı Sunuyor!

TOKİ, Güvenli Bir Yatırım İmkanı Sunuyor!
T

İstanbul Bakırköy’de yer alan Yalı Ataköy Projesi’ndeki ofis ve iş yerleri, TOKİ güvencesiyle ve açık artırma usulüyle yatırıma açılıyor.

TOKİ güvencesiyle satılan Avrupa Yakası Bakırköy’de yer alan Yalı Projesi’nin ardından şimdi de o projedeki ofis ve is yerlerinin satışı için ihale hazırlığı yapılıyor. Söz konusu olan ihalede, Yapı Projesi ile hayata geçirilen 61 adet iş yeri için yine TOKİ güvencesi ile harika bir yatırım fırsatı sunulacak.

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda hayata geçirilen konut projeleri arasında yer alan Yalı Ataköy Projesi’nde kapsamında inşa edilen mağaza ve iş yerleri, yatırımcılar için eşsiz bir yatırım arazı haline getiriliyor.   Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) güvencesi ile halen daha konut satışları sürdürülen projede, şimdilerde yine Toplu Konut İdaresi Başkanlığı güvencesi ile ofis ve mağazalar ihaleye hazırlanıyor. Yaklaşık olarak 1 aydır televizyonda bir hayli reklamı görülen Yalı Ataköy Projesi’ndeki mağaza ve dükkanlar, düzenlenecek olan bir satış ihalesi ile yatırımcılara özel kaçırılmayacak fırsatlar haline getirilecek. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) güvencesi ile hayat bulan Yalı Ataköy Projesi’nin açık artırma usulü ile gerçekleştirilecek olan bu ihalesine, karlı ve avantajlı bir yatırım yapmak isteyen herkes katılabilecek.

İhalenin Tarihi 9 Aralık

İstanbul’un en prestijli yaşam alanlarından biri olan Bakırköy ilçesinde yükselen ve satışları ise TOKİ güvencesi ile gerçekleştirilen Yalı Ataköy Projesi’nin ticari üniteleri adına ihale hazırlıkları tamamlanıyor. Konu ile alakalı olarak yapılan açıklamaya göre, projenin C Bloğunda yer verilen toplamda 61 adet ofis ve iş yerinin satılması adına düzenlenecek olan ihale 9 Aralık 2017 tarihinde gerçekleştirilecek. Yine yapılan açıklamaya göre, ihaleye katılmak isteyenler Galeria AVM’nin hemen yanı başında yer alan ve açık adresi Ataköy 2 – 5 – 6 Mahallesi Rauf Orbay Caddesi No:4 / C Blok adresi olan Yalı Ataköy Projesi’ne  başvuruda bulunacaklar.  

Avatar
Cansu Rukiyehttps://gayrimenkuleks.com
Cansu Rukiye - Emlak, Ekonomi ve Gündem kategorileri haber editörü

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,470BeğenenlerBeğen
3TakipçilerTakip Et
9,218TakipçilerTakip Et
176TakipçilerTakip Et
1,784TakipçilerTakip Et