TOKİ Evlerine Sahip Olma Fırsatı

TOKİ Evlerine Sahip Olma Fırsatı

TOKİ Ankara projeleri kapsamında çalışmaların sürdüğü Ankara Sincan Saraycık Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi bağlamında bazı konutlar satışa sunuldu.

Ankara Sincan Saraycık Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında TOKİ’nin satışa sunduğu evler, uygun peşinat ve vadeli taksit ödemeleri fırsatı ile vatandaşlara sunuluyor. 45 bin lira peşinatlarını yatıran ve aylık bin 112 TL taksit ile ödeme yapmayı kabul eden vatandaşlar, yeni TOKİ evlerine sahip olma fırsatı elde edecek.   Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından yayımlanan yeni ilanlarda dikkat çeken Saraycık Mahallesi’ndeki evler, Ankara halkına kira öder gibi ev sahibi olma şansını veriyor. Aynı zamanda uygun peşinat tutarları da, birçok vatandaşın yeni TOKİ evlerine başvuru yapmasını sağlıyor.

35 Konut Satışa Sunuluyor

TOKİ tarafından kentsel yenileme projesi kapsamında üretimi sağlanan 35 adet konutun satışa sunulacağını duyuran TOKİ resmi sitesi, bu ilanları siteden yayımlayarak vatandaşları bilgilendirdi. Verilen ilanlarda 11 adet evin 2+1, 18 adet evin 3+1 ve 6 adet evin de 4+1 olduğu görüldü.

En Düşük Fiyat 179 Bin TL

Konut fiyatlarına da bakıldığında, en düşük konut fiyatının 179 bin 644 TL olduğu görüldü. En yüksek konut satış fiyatı ise 443 bin 555 TL olarak belirlendi. 44 bin 911 TL’lik miktar, en düşük peşinat tutarı olurken en düşük aylık taksit de bin 112 lira 78 kuruş olarak açıklandı.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.