TOKİ Bergama Konutları Hızlıca Tamamlanıyor

TOKİ Bergama Konutları Hızlıca Tamamlanıyor

Bergama Belediye Başkanı Hakan koştu, TOKİ Bergama konutlarında siyasi partilerin önemli isimleri ve belediye meclis üyeleri ile birtakım incelemelerde bulundu.

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen seçimler öncesinde vaatte bulunulan TOKİ Konutları ile ilgili olarak seçimlerin ardından çalışmalara başlayan Koştu, Haziran 2019’dan bu yana devam eden inşaatlara giderek bazı incelemelerde bulundu. Bölgenin uzun bir süredir hasretle beklemekte olduğu TOKİ konutları ile ilgili olarak bilgiler alan Hakan Koştu’ya, AKP İlçe Başkanı Sebahattin Güzel ve MHP İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Engin’in yanı sıra Belediye Meclis Üyeleri Memduh Çoban ve Mehmet Sarıkaya da eşlik etti.

Her Gün 6 Dairenin Betonarmesi Atılıyor

Koştu, ilçenin en gözde rotalarından biri olan yerde 274 adet konut ile bir adet caminin yanı sıra altyapı ve çevre düzenlemelerinin de hızlı bir biçimde gerçekleştiğini söyleyerek, çalışmaları yakından takip ettiklerini belirtti. Koştu, bölgede her gün 6 dairenin betonarmesinin atıldığını da vurgulayarak, konut inşaatlarının bir an önce tamamlanmasının ardından  hak sahiplerine teslim etmeyi planladıklarını açıkladı.

Seçim Vaatlerini Gerçekleştiriyorlar

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, 31 Mart seçimleri öncesinde bölge halkına TOKİ konutları ile ilgili verdikleri sözleri hızlıca yerine getirdiklerini söyledi. Göreve geldikleri günden bu yana 21 aylık zaman diliminde mesai harcayarak projelerinin temellerini attıklarını söyleyen Koştu, bu kapsamda TOKİ konutları ile bölge halkını buluşturduklarını belirtti.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.