TMT Park Life Konut Projesi

TMT Grup imzası ile Adana’nın Çukurova ilçesinde hayata geçirilen TMT Park Life konut projesi, 7 bin 200 metrekarelik bir proje alanı üzerinde inşa ediliyor.

TMT Grup imzası ile Adana’nın Çukurova ilçesinde hayata geçirilen TMT Park Life konut projesi, 7 bin 200 metrekarelik bir proje alanı üzerinde inşa ediliyor. 3 blok olacak şekilde tasarlanan bu Tmt Park Life Adana Projesi’nde toplamda 104 adet konuta yer veriliyor.

Proje içerisinde yer verilen daireler yalnızca 3 oda 1 salon daire tipi ile alıcılarına sunulurken, söz konusu olan bu dairelerin büyüklükleri ise 210 metrekare olarak tasarlanıyor.

TMT Park Life Adana’da Yükseliyor

Adana’da hayata geçirilen konut projeleri arasında hem ayrıcalığın hem de ferahlığın sembolü haline gelen Tmt Park Life Adana Projesi’nin peyzaj mimarisinde o bölgenin karakteristik özelliklerine sahip olan iklim ve bitki düzenine yer veriliyor. TMT Grup güvencesi ile yalıtıma büyük önem verilen bu projede ayrıca yerleşim içerisindeki alanlar trafiğe kapalı olarak hayata geçiriliyor. Öte yandan bu projede her bir konut sahibi için hem açık hem de kapalı otoparklarda en az bir araçlık otopark inşa ediliyor.

İlgili:  Metalok Rezidans Projesi

TMT Park Life Sosyal Olanakları

Sosyal olanakları bakımından da geniş yelpazeye yer verilen bu proje hem açık hem de kapalı olan 2 adet sosyal tesis yer alıyor. Bunun yanı sıra hem çocuklar için hem çocuklar için yapılmış olan ayrı ayrı yüzme havuzları, su kaykayı, dinlenme alanı, TV salonu, yürüyüş parkuru, giriş katında residans için ayrı olarak yapılmış olan lobi, hamam, sauna, buhar odası, spor salonu, fitness salonu, aerobik,  step, pilates için salonlar, cep sineması ve çocuklar için kreş gibi alanlara da yer veriliyor.

Adana’da merkezi bir konumda bulunan bu proje, havaalanı yoluna bağlanan Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı üzerinde yükseliyor.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.