GayrimenkulEks

Teknik Yapı Metropark

Teknik Yapı Metropark rezidans daire ve ticari birimden oluşuyor.

İnşaatı tamamlanan Teknik Yapı Metropark, konut projeleri arasında yer alan proje sosyal tesislerde gayet uygun şartları kapsayarak inşa edilmiştir.

Metropark Hakkında Teknik Bilgi

Teknik Yapı Metropark konut projeleri İstanbul’da Küçükçekmece/Halkalı’da yer alıyor. 1412 adet rezidansa, 213.800 m² proje alanına, 46.000 m² arsa alanına ve 53.60 – 164.48 m² aralığa sahiptir. 26 adet ticari birime sahip olan Teknik Yapı Metropark alıcılarını bekliyor.

Teknik Yapı Metropark Kat Planları

Ünite tipi 1+1 olan daireler 54 m2 ile 59 m2 arasında m2 büyüklüğüne sahip. 2 + 1 olan daireler 97 m2 – 111 m2 aralığında yer alıyor. 3 + 1 ünite tipi 134 m2 – 152 m2 aralığında m2 alanına sahip. 4 + 1 ünite tipi 164 m2 büyüklüğe sahip oluyor.

Proje ve Özellikleri

Proje kapalı otopark, asansör, bakkal, bahçe ve park olarak genel özelliklere sahip. İnsanları rahatlatacak sauna, restoran, oyun parkı, kapalı yüzme havuzu, hamam ve sosyal tesisleri bulunuyor.

Pek çok spor alanı da projede mevcut fitness salonu, basketbol sahası ve yürütüş parkuru gibi. Projenin güvenlik özellikleri de oldukça fazla güvenlikli giriş, otomatik yangın söndürme sistemi, yangın ve duman dedektörü, güvenlik kameraları, kapalı devre video sistemi, resepsiyon, görüntülü interkom sistemi ve 24 saat güvenlik bu özellikler arasında yer alıyor.

Teknik özellikler bakımından da proje oldukça zengin. 24 saat teknik servis, su deposu, jeneratör, doğal gaz, merkezi sıcak su, hidrofor, uydu TV alt yapısı ve merkezi kablolu televizyon bazı teknik özellikler arasında yer alıyor.

Teknik Yapı Şirketi

Teknik Yapı 35 yıldır inşaat sektöründe hizmet veren bir şirkettir. Ürettiği yapılarda teknik ve güvenlik özelliği ile oldukça beğeni topluyor. Yenilikçi tasarım, teknolojiyi en verimli şekilde kullanmak şirketin sektörde farklı bir yer edinmesini sağlıyor. Teknik yapı Teknik Holding çatısı altında bulunan bir şirkettir.

Türkiye genelinde gayrimenkul yatırımı yapmak, daire sahibi olmak için internet sitemizde yer alan projeler kategorisini ziyaret ederek güncel konut projeleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Benzer:  Yeşildağ Sıra Evler
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Bina İzin Belgelerinde Daire Sayısında Artış Görüldü!
Konut Üreticilerinin Yeni Gözdesi Pendik Oldu!
Doğu Karadeniz Arap Yatırımcıların Gözdesi Oldu!
İstanbul’da Kentsel Dönüşüm Sürüyor! Hangi Hastaneler Dönüştürülüyor?
Ayda 2.000 Lira Taksitle Konut Satın Alma İmkanı!
Başkan Tarih Verdi! TOKİ Açık Artırma Yöntemi ile Konut Satışı Yapıyor!
İnşaat Ruhsatlarında Önemli Düzenlemeyi İçeren Paket TBMM’de Kabul Edildi!
İnşaat Sektöründe Konutzede Sayısı giderek Artacak!
REIDIN Açıkladı! Kiralık ve Satılık Konutlarda En Çok Artış Hangi Şehirlerde Oldu?
Müteahhitler Konutta Yeni KDV İndirimi İstiyor!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ