Talya, Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak!

Talya Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu. Firma, iki personel açığı için gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacak.

Talya Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu. Firma, iki personel açığı için gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacak.

Üniversitelerin şehir ve bölge planlama, mimarlık ve inşaat ve harita mühendislikleri bölümlerinden mezun olan adayların iş başvurusu yapmalarını talep eden Talya Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., iş başvurusu gerçekleştiren adayların SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Lisansı’na sahip olmalarına ya da lisansı alma aşamasında olmalarına özen gösteriyor.

Gayrimenkul değerleme alanında en az 3 yıl, rapor kontrolü alanında ise en az 1 yıl tecrübe sahibi olunmasına özen gösteren Talya Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., iş başvurusu gerçekleştiren adayların Microsoft Office programlarını da etkin bir şekilde kullanmalarına özen gösteriyor.

Aynı zamanda adayların Autocad, Netcad gibi Cad tabanlı olan programlar konusunda bilgi sahibi olmalarına dikkat eden firma, adayların iletişim ve koordinasyon becerilerinin gelişmiş olmasına, araştırmacı bir yapıya sahip olmalarına, analitik düşünce yeteneğine sahip olmalarına ve takım çalışması ile uyumlu çalışabilmelerine özen gösteriyor.

Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasına dikkat eden Talya Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., B sınıfı sürücü belgesine sahip olunmasına ve seyahat engelinin bulunmamasına da özen gösteriyor.

Yapılacak İşe Dair Detaylar

Talya Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., adayların Türkiye genelinde görev alan gayrimenkul değerleme uzmanları tarafından hazırlanan raporların, raporu talep eden banka ya da kurum tarafından sunulan şartlara uygun olup olmadığının kontrolünün yapılması aşamasında görev alınmasını talep ediyor. Aynı zamanda raporu hazırlayan uzman ile birlikte raporun irdelenmesi ve doğrulama çalışmasının yapılmasını talep eden firma, kontrolü sağlanan raporların, talep edilen banka ya da kuruma eksiksiz ve hatasız bir şekilde teslim edilmesini talep ediyor.

Aynı zamanda iş başvurusu yapacak uzmanların, sahada görev alan gayrimenkul değerleme uzmanlarının gelişimine destek olunması amacıyla geri bildirimler ile performans tazelemesine önem veren firma, İstanbul’da yer alan merkez ofisinde istihdam etmek üzere 2 adet Rapor Kontrol ve Denetim kadrosu için personel alımı gerçekleştirecek.

11 Temmuz 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına, 7 Ağustos 2017 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/talya-gayrimenkul-degerleme-ve-danismanlik-a-s-gayrimenkul-degerleme-kontrol-sorumlusu-1809450

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisini ziyaret ederek, firmalar tarafından açılmış iş ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.